reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

:szok: Jejka to moje Maleństwo ma 2640g w 36tygodniu! Lekarz powiedział że jest donoszona i wszystko ok.. Ja sie nie przejmuję łatwiej będzie dla niej i dla mnie podczas porodu..:-) i ciuszki na 56 bedą pasowac hihi.. poza tym mam nisko bardzo brzunio,wiec za miesiac już powinna być z nami nasza Jagódka-Bogunia! Powinna dojrzeć do 3500kg,szczególnie że apetyt mam wilczy ostatnio.. Ja sama przytyłam 12kilo wiec ciężko oczekiwać dużej Dzidzi.:-p
 
reklama
Mój Julian wczoraj (38tc) ważył 3100-3200g. Książkowo rośnie. :-)
O długość nie zapytałam, coś skleroza mnie chyba dopada. :dry:
 
kurcze, moja mała w 36 ważyła prawie 3200 :-D
ciekawe ile będzie teraz, w poniedziałek idę na wizytę..będę w połowie 38 tygodnia :-)
 
Po wczorajszej wizycie nasz Kacperek ma w 35 tygodniu 2700 g. No a ja od poczatku na plusie 15 kg i 97 w brzuszku
 
A u mnie coś Tosia nie chce rosnąć: 38 + 1 dzień a waży 2930 g. Długość kości udowej 7,2 cm lekarz powiedział, że nóżek krótkich to Ona nie ma. ;-)
Ja na + 18 kg (razem z moimi obrzękami) a w brzuszku 100 cm.

Tak mnie pocieszał, że podobno lepiej niech się urodzi mniejsza bo i ja mała jestem 158 cm więc obu nam łatwiej przy porodzie będzie. Ale jak czytam Wasze wpisy to niektóre dzieciaczki to ho ho masa ciałka szalona;-)
 
reklama
ada1989 nio ja mysle, ze wporzadku;-) nasz synus na poczatku 39 tyg wazyl 2686g i lekarze powiedzieli, ze drobniutki bedzie, ale w siatce centylowej sie jeszcze miesci;-) coprawda na dolnej granicy, ale sie miesci..
 
Do góry