reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
a moja malutka jeszcze dwa tygodnie temu zapowiadala sie na kluske i z tego powodu mialam miec jeszcze w tym tygodniu cc, ale po czwartkowej wizycie okazalo sie ze prawie nic nie przybrala i teraz wazy tyle ile powinna czyli 2870 w 35,6 tc.
 
a moja malutka jeszcze dwa tygodnie temu zapowiadala sie na kluske i z tego powodu mialam miec jeszcze w tym tygodniu cc, ale po czwartkowej wizycie okazalo sie ze prawie nic nie przybrala i teraz wazy tyle ile powinna czyli 2870 w 35,6 tc.
nie przejmowac sie. mi lekarz powiedzial ze dzieci czasami staja w miejscu i czekaja na urodzenie
 
Dzisiejsza (36tc+4d) waga Juliana to 2900-3000g. :-)
To wyliczenie mojej ginekolożki i tego będę się trzymać. :tak:
 
Karolek w 31t5d ważył 1720g. Natomiast jego wzrostu CRL jakos nie widze na raporcie USG? :-D Miał ponoć dość dużą główkę i chudziutki brzuszek...
 
Ostatnia edycja:
Nasza Zuzanka w 36+6 ważyła 3.690 g. Nie jest tak duża jak siostra, ale lekarz sie śmieje,że do 26 marca z 3.900 może mieć
 
reklama
Nasza Zuzanka w 36+6 ważyła 3.690 g. Nie jest tak duża jak siostra, ale lekarz sie śmieje,że do 26 marca z 3.900 może mieć

To kawał baby :tak:

My jutro na wizytę ale to wypada ta wizyta co tylko badanie, bez USG:sorry2: Choć może mi zrobi aby ocenić wielkość bo skoro na poprzedniej wizycie 3500 a ja po CC to.....
 
Do góry