reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
hej dziewczyny co do wagi z USG to rożnie to bywa:rofl2: zależny jak lekarz robi usg i czy na tym się dobrze zna i od sprzętu jakim dysponuje:rofl2:
Ja miałam USG robione tydzień przed porodem (skończony 36 tydzień) i waga wynosiła 3580g było to robione w prywatnej klinice przez dobrego lekarza:) w dniu porodu czyli dokładnie tydzień po zrobili mi rano usg w szpitalu i waga ich zdaniem to 3000g:-D
Zuzia się urodziła z waga 3550:-D
 
Laseczki, co myślicie o odświeżeniu tego wątku? Kiedy byłyśmy w ciąży każda chętnie chwalia się, jakiego to dużego bobaska w sobie nosi. Czemu nie miałybyśmy się pochwalic teraz jak rosną nasze skareńka:-)

Mój Kacpercio jak się urodził ważył 3720g, jak miał 1,5 miesiąca 5600g, a jak skonczył 2 miesiące już 6100g:szok:. W takim tempie to moje dziecie szybko mnie przerośnie:-D. Heh, a tak swoja drogą to mamy coraz więcej małego ciałka do kochania:tak::-). Rozrasta się SZCZĘŚCIE szybciutko​
 
hejka:)
Moja Zuzia tez się rozrasta:)wzdłuż i w szerz. Urodziła się z waga 3550 i miała 55cm a teraz jak dokładnie skończyła 3 miesiące (ważenie było dokładnie 26 czerwca) to miała 6780g i 63cm :-D mały pulpecik;-)
 
u nas 2920... przy wypisie 2700 po 6tyg. 4240 a na niecałe 3mies. 5300
wzrost 54cm... po 6tyg. 55 a teraz 62
 
Patryk ur. 3480 spadlo do 3200 na 4tyg wazyl rowne 4000g a teraz wazy 6000g:-)maly pulpecik a co do wzrostu urodzil sie 55 a teraz ma 66 cm moj wielkolud:-D Julia miala takie wymiary na ok 6,5 miesiaca:-D
 
reklama
Wojtas na 3 miesiace:
wzrost (chyba dlugosc raczej...:-p) 65 cm
waga 7 kg:-p

Urodzeniowo: 54 cm/ 3450 i pozniej spadek do 3110
 
Do góry