reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
A my z wagą spadliśmy w centylach i teraz jestesmy miedzy 3 a 10:-( Wczoraj rozmawiałam z dwoma pediatrami i obie nie kazały dokarmiać tylko zostac narazie przy piersi tak jak do tej pory.
Tylko że Tola chyba ma to słabe przybieranie po mnie, bo ja podobnie ważyłam, a wieku 2 lat to zaledwie 10kg i zawsze jako dzieciak byłam poniżej wszelkich norm. Ja przejrzałam swoją ksieązeczkę zdrowia to tam na kazdej prawie stronie uwagi: niedowaga, mały wzrost, dokarmianie!:tak:
 
Po wczorajszym ważeniu i mierzeniu 6700 ( 25 centyl) i 68 cm ( 90 centyl) w ciągu 2 miesięcy przybrała 1100.Pediatra powiedział że nie jest źle,zwłaszcza że jest alergia więc nie przejmuję się:tak::tak::tak:
 
a my po ostatnim wazeniu i mierzeniu mamy 6050g i 67cm.. Mlody jest na 3 centylu, ale lekarka powiedziala, zeby sie nie martwic, bo on od poczatku jest na tym 3 i trzyma sie swojego toru.. pewnie taka juz jego uroda i tyle..
 
reklama
przegladm tak wage Waszych pociech no i widze ze moj syn wazy strasznie duzo,ma juz 8 kg i 74 cm.Kawał chłopa:)urodzil sie mial 3900g i 56 cm. Juz podwoił swoja wage...jest na 75 centylu:)
 
Do góry