reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
u nas wczoraj było na wadze łazienkowej 7700 ale ile dokładnie to niewiem, Alex ostatnio coś niechętnie zjada butlę, najbardziej pasują Mu soczki , obiadki i deserki ze słoiczków, mleko i kaszki mleczne są blee, nieźle muszę nagimnastykować by trochę mleka wypił.
 
klucha, kobietki od początku dbają o linię, i są drobniutkie, a facet to musi być konkretny;-)

mikusia, ada, tak tak to bardzo słodki ciężar :tak:, no i bicepsy górą, darmowa siłownia jak nic:-D
 
no niby tak tylko niech ta moja hanka nie ma takiego jobla jak ja i je cos wiecej niz salaty. noteraz jem w miare normalnie bo karmie ale juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla jescswoje ubogie we wszystko zarelko.
moja hanka wazy 5500
 
dziewczyny, proszę nie narzekać;-) mój 10 dni temu ważył 8700!

Twoje szczęście jest kawł faceta:tak::tak:,jak podrośnie będzie mamusię na rączkach nosił!!!!

no niby tak tylko niech ta moja hanka nie ma takiego jobla jak ja i je cos wiecej niz salaty. noteraz jem w miare normalnie bo karmie ale juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla jescswoje ubogie we wszystko zarelko.
moja hanka wazy 5500

Twoja Hania jest najmłodsza z naszych forumowych dzieci i jak odziedziczyła mamusine geny to jakoś strasznie wypasiona nie będzie:-D;-):-D.

Najstarszy syn jest wielki na 10 lat ma 156 długości i ok 50 kilo żywej wagi,środkowa panienka ma 128 cm i 23kila(uwaga podaję pas 48:szok::szok:) w wieku 8 lat.Więc mam cichą nadzieję że choć to najmłodsze będzie średniaczkiem:tak::tak::tak:
 
Nasze najświeższe doniesienia wagowo-wzrostowe z 27.08 czyli na 3 miesiące i 3 tygodnie :

waga: 5480g
wzrost: 64cm

W miesiąc pół kg na przybyło.

Wiec się Klucha nie dołuj, Twoja Hania nie jest jedynym szczypioreczkiem ;-) Znam tu więcej takich :tak:
A pani doktor, która badała Anię przed szczepieniem (jeśli można nazwać badaniem zajrzenie do gardełka i pacnięcie dwa razy słuchawką klatki piersiowej przez ubranko :szok:) stwierdziła, że Ania ma... długie kończyny. Dobrze,że nie powiedziała odnóża, albo jeszcze jakoś bardzo ludzko :baffled:
 
reklama
Dokładnie.
A ostatnio w parku gadałam z babka, ktora miala synka 5-miesiecznego. No i jakos o wadze sie zgadalismy własnie. I ja tak jakos strzeliłam ze moja Ania z 6 kg bedzie miała , a ona ze jej synek to mial tyle 3 tygodnie po urodzeniu
 
Do góry