reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Jednak wybraliśmy sie wczoraj do przychodni i mały przybrał 280 gr przez dwa tyg., rewelacyjnie to nie jest ale chyba źle też nie. Teraz wazy 6450
 
Oto wymiary mojego synka z wczoraj (dokładnie 4 miesiące):
Waga: 6340g
Wzrost: 65cm
Więc to chyba nie jego waga a moja zbliżająca starość mnie powala. :-D
 
No to a sie pochwale ze mój Kacper miesiac temu mial 61 cm i wazył 5900g no a teraz nie wiem bo mamy wizyte w przyszłym tygodniu:-)
 
Madzia, a z jaką wagą się Twoja córa urodziła? bo Jasiek na 3 miechy ważył tyle samo i usłyszałam, że to "bardzo ładnie, wprost książkowo"
 
no widzisz a moja wczoraj wazona i 6000g i leakarz sie przyczepil ze za malo
matko!!! to co on chce, żeby Twoja córka jakimś potworem wielkim się stała???!!! Przecież jest i tak spora... Gaja jak miała 3 m-ce i 3 dni to ważyła 6300 g więc niewiele więcej, ale urodziła się duża, bo 3400 g i mało straciła w szpitalu, 230 g, ale przy wypisie miała już 3370 g. (na początku czwartej doby).
 
reklama
Do góry