reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

Dziwczyny ja mam problem,moze ktoras moze mi pomoc.Karmie piersia od czterech dni i dzisiaj wyczolam ze na jednej z moich piersi jakies zgrobienie,jest to dosc duze i zaczyna sie od pachy,boli.Miala moze ktoras cos takiego?prosze o pomoc .:-:)-:)-(
 
reklama
Niunia jesli grudka nie robi sie czerwona i nie masz goraczki, to tylko masz zatkany gruczol. Pomoze Ci masaz z ciepla woda, a w czasie karmienia tez masuj z tego miejsc w dol do sutka, wtedy mleko latwiej splywa. Robia sie takie zgrubienia, jak piers nie jest dobrze oprozniona-chyba...:baffled: Ja w drugiej dobie mialam cale piersi twarde i w grudkach,ale masaz pomogl.
 
wczoraj moj byl strasznie mrudny i ciagle przy cycu, moze to zmiana pogody? ale tez gdzies czytalam, ze ok 4 tyg jest chwilowy kryzys pokarmowy i dziecku moze brakowac pokarmu zanim sie to znow nie ureguluje. tez tak mialyscie, ze co
30-40min siedzial przy piersi?
 
Witaj magali!
Mój Anteczek zwykle je 30-40 minut. Jak je 15 to się martwię, dostawiam go jeszce raz po odbiciu. Nie przejmuj się, może Twój dzidziuś chciał być dłużej do Ciebie podłączony, bo miał gorszy dzień. Pozdrawiam.
 
Ania juz dostala kilka lyzeczek bobo fruta jablkowego takiego nie klarownego.Bardzo jej smakowal.
 
Dziewczyny a ze wzbogacaniem posiłków naszych ,aluszków to nie trzeba poczekać aż skończą 6 miesięcy??? Wszędzie piszą że dopiero w siódmym miesiącu można zacząć podawać inne pokarmy. Dotyczyło to dzieci karmiowmych piersią.
 
reklama
Do góry