reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

panna migotka napewno deserki smakują dzieciakom zdecydowanie bardziej niż obiadki i moje dziecię na początku tez się czasem troszkę krzywiło ale teraz wcina wszystko chętnie z wyjątkiem tej dyni z ziemniaczkami może popróbuj z obiadkiem z innej firmy :tak:
 
reklama
Powiem tak, nie próbowałam dawać Ami obiadków z Bobovity, ale Gerbera i Hipp'a chętnie wcina, dziś dałam jej deserek z Bobovity jabłko i banan zajadała się niesamowicie, ale fakt faktem ona jak narazie je wszytsko pięknie (odpukać by nie zapeszyć)
 
Majka je głównie Bobovitę i Gerbera co do Hippa to przynajmniej do deserków ma to zastrzeżenie że zawierają coś poza owocami np. grysik ryżowy który w moim mniemaniu jest zbędny ale to tylko moja opinia:tak:
 
Ja wczoraj dalam Ani szpinak z ziemniakami.Wczesniej to jadla bez marudzenia a wczoraj akurat byla w swietnym humorze i zaczela puszczac banki ze sliny i przy okazji wyplywal szpinak wiec nalozylam ten szpinak do butli,dolalam wody i wypila to bez problemow i nawet sie sliniak przy piciu nie ubrudzil. Troche mam dosc ,ze po kazdym obiadku wszystko idzie do prania i to recznie najpierw musze zaprac plamy persilem bo jelp jak chodzi o plamy to jest do d... :wściekła/y:
 
dzisiaj podjęłam próbe podania zupki jarzynowej z Gerbera. Niestety również nie smakowała mojemu synkowi.

Robi się Łobuz wybredny. jak na razie to jadłby same deserki :-:)-:)-(
 
My dzis pierwszy raz dalismy Klaudi zupke,Gerbeg jarzynowa,jadla az jej sie uszy trzesly,a raczej nie jadla tylko łykała:szok::-D:-D:-Dzjadla pol sloika,bo tyle jej tylko dlalam.Jutro drugie pol...:-)

Pola moze zrob kilka dni przerwy w podawaniu innych produktow niz mleko i zacznij od nowa ale od obiadku....

Mm wszystkie te dzieciowe sa do niczego pod wzgledem usuwania zabrudzen po jedzeniu.....polecam na karmienie kupic sobie sliniaki np jednorazowe albo w Ikea sa takie z foli fajne duze,zreszta nie tylko w ikea:tak:Ja Klaudii przytrzymuje rece jak jej daje obiad czy deser ...
 
U nas jutro też zupka jarzynowa w menu. Ciekawa jestem reakcji Niuśki, bo zdania waszych bobasów są podzielone. Natalka właśnie dzisiaj odkryła, jak to się świetnie bawi śliniakiem. Faktycznie super zabawa ale nie podczas jedzenia marchewki, która koloruje i nie chce się spierać... Jestem uchachana postępami mojej malutkiej. Pięknie je z łyżeczki (oby nie zapeszyć)... A potem ślicznie śpi :)
 
Iwonka wlasnie mam zamiar skoczyc do ikea po sliniaki,takie dlugie IKEA | Jedzenie i picie | Zastawa stołowa dla dzieci | BARNSLIG DJUR | Śliniak
i takie z rekawami IKEA | Jedzenie i picie | Zastawa stołowa dla dzieci | BARNSLIG RAND | Śliniak
Nie wyobrazam sobie przytrzymywania raczek Ani podczas jedzenia czegos lyzeczka. Mnie by raczek zabraklo bo w jednej trzymam miseczke a w drugiej lyzeczke.Czasami jeszcze noga bujam lezaczek, w ktorym Ania siedzi,wiec zostaje tylko jedna noga wolna ;-):-)
 
reklama
Mm ja jeszcze odganiam łokciem kota, bo jemu bardziej smakują te zupki:-D.
A tak na poważnie, to nie wiem czy Niki nie podchodzą nowe smaki, czy nie umie jeszcze jeść z łyżeczki. Kleik ryżowy wypija bardzo ładnie, ale kukurydziany jest bee. Soczki też ładnie pije, a zupki, deserki i kleik podawqany łyżeczką lądują na ślniaku.
 
Do góry