reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Ja tam gadać nie chcę, ale rozpakowałam worek na majówkach po długim, pustym weekendzie więc pewnie zaraz intensywnie ruszycie na porodówki :-);-) Końcówka ciężka jest ale potem tęskni się za brzuszkiem :tak:
 
reklama
Tak się zaaferowałam Marcepankiem ze nikomu juz nie odpisałam hahah

Martuś sliczne te twoje chłopaki !!!

Hope - Jagódka jak malowana - cudeńko !!!

Ja pitole Marcepanek ale ja w szoku jestem !!!
 
Marcepanek hahaha no ja też jestem ciekawa tego mojego dziecka ;-) ale coś mi sie zdaje że to jeszcze potrwa

Monisia tylko nie zapomnij napisac kurcze Ty chyba naprawde urodzisz przedemną ;-)

Hope no ja tez licze na to że otworzyłaś ten magiczny worek ;-)

Jak ja już sie troche uspokoiłam z tym pośpiechem to Bartek z kolei nie koniecznie tak wczoraj mocno kopał że aż mną żucało na łóżku - masakra to jakaś była i w nocy co chwila sie budziłam, brzuch był jak kamień nad ranem brzuch już był normalny ale budziły mnie bóle krzyżowe i tak od 6 znów na nogach
wink2.gif
jeszcze ranek a ja już zmęczona jestem i jak chodze to czuje że jest niżej niż ostatnio - albo mam tylko takie wrażenie
 
Hej:))

Marcepanek dołączam do dziewczyn w szoku:szok: i jednocześnei podziwiam że zdecydowaliście się tak szybko na dziecko... Mimo wszystko życze spokojnej ciąży i duuuużo siły.

Hope słodziutka ta twoja księżniczka:) I skoro piszesz że punktualna to czyżbyś się zaliczyła do tych 5% kobiet rodzących w terminie?? Fajnie:)

Zapmarta chłopaki cuda:)) No i wcale sie nei dziewię że ci pusto:) Bo niby sie wydaje że chciałoby sie chwilkę spokoju a jak jest to tak dziwnie:)

Maran jak dziewczynki?

No laski Hope zapoczątkowała nową fale to teraz powinnyście się łądnie posypać:) Już się nie mogę doczekać która teraz...
I właśnie sobie uświadomiłam że za miesiąc ja:szok::szok::szok:

A i słuchajcie mam jeszcze pytanie. Zaczełam puchnąć... Dłonei i stopy. Wiem że pod koneic to sie zdaża i generalnei upały też sprzyjają. Tyle że ja puchnę w nocy... Dłonei to jeszcze ok bo może jakoś śpię dziwnie (bo podkłądam je pod brzuch albo jakoś pod głowę byle tylko się ułożyć w miarę wygodnie) ale stopy to chyba powinny raczej w dzień... A ja mam lekko spuchnięte rano i potem przechodzi - no chyba że na spacer dłuższy pójdę. Nie wiem czy to normalne...
 
Ostatnia edycja:
Oj leci leci.... pamiętam jak w 24 tc musiałam leżeć plackiem i płakalam jak ja dotrwam do tego końca jak to jeszcze tak długo... a tu prosze jutro 36 tydz zaczynam....
 
reklama
Monia jak by to powiedziec ?? ISTNE SZALEŃSTWO ;-)

no dobra która chętna żeby za mnie poprasowac ?? ;-)
 
Do góry