reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Witam ...

pozwalam sobie na chwilę lenistwa póki mała śpi :tak: ale nie na długo, bo gary, pranie, prasowanie i podłogi czekają w kolejce :dry:

dziś rano już się zastanawiałam, czy nie wybrać się do szpitala na KTG ... mała normalnie jest baaaardzo ruchliwa, a dziś ma wyjątkowo leniwy dzień ... w końcu zaczęła się wiercić, ale dalekie to od normalnej aktywności ... jak do jutra nic się nie zmieni, to chyba jednak podjadę dla świętego spokoju :tak: bo wizytę u ginki mam dopiero za tydzień

Hope, śliczne maleństwo !!! gratuluję i zazdroszczę, że mała już z Wami ;-)
Wisieńka, Emilka będzie zachwycona pokoikiem !!! cudny jest :-):-):-)
i dzięki za &&& ... ja cały czas jestem chętna na przeskoczenie kolejki ;-)

Created, karmienie to bardzo indywidualna sprawa - musicie się po prostu z dzidziusiem dograć :tak:
u nas wyglądało to tak:
mała przez pierwsze miesiące ciągnęła cyca aż usnęła ... potem sama puszczała, jak się najadła :tak:
na początku próbowałam odbijać ją po każdym karmieniu, ale wyglądało to tak:
najadła się i usypiała przy cycu, przy odbijaniu się wybudzała, po odbiciu zazwyczaj dostawała czkawki, która nie chciała sama przejść, więc znów do cyca ... potem usypiała przy cycu, ale przy okazji robiła kupę .. no i było przewijanie i znów wybudzona :-D ... więc szybko wyleczyłam się z odbijania po karmieniu ;-) po cycu odkładałam do łóżeczka :tak: kładłam zawsze na boczek, w razie gdyby jej się ulało i było po problemie ...
 
reklama
Wisienka - Sliczny pokoj :)) Ja tez mialam malować, ale doszlam do wniosku, ze w sypialni nie będe robila pokoju dziecięcego i nakleilam tylko naklejki nad lozeczko, zeby zawsze kolorowo bylo :)

Jol - No będziemy musieli się zgrać z moim Synkiem, mam nadzieje, że nie będzie się opierał. Mój też aktywny, akurat teraz jak codzien ma chwilę spokoju, puszczam mu kolysanki, bo je lubi :)
Fajnie macie z tym ktg, tutaj nie robią tak jak w PL, a szkoda..


W przychodni powiedzieli mi, że w pon mam wizytę z położną i mam poczekac...
... nie skomentuje tej służby zdrowia :/
 
Wisienka - Sliczny pokoj :)) Ja tez mialam malować, ale doszlam do wniosku, ze w sypialni nie będe robila pokoju dziecięcego i nakleilam tylko naklejki nad lozeczko, zeby zawsze kolorowo bylo :)

Jol - No będziemy musieli się zgrać z moim Synkiem, mam nadzieje, że nie będzie się opierał. Mój też aktywny, akurat teraz jak codzien ma chwilę spokoju, puszczam mu kolysanki, bo je lubi :)
Fajnie macie z tym ktg, tutaj nie robią tak jak w PL, a szkoda..


W przychodni powiedzieli mi, że w pon mam wizytę z położną i mam poczekac...
... nie skomentuje tej służby zdrowia :/
Co racja, to racja..a my narzekamy na nasza słuzbe zdrowia:sorry2:
 
wisienka super :)
createdbylove a nie możesz do GP zwyczajnie pójść? Nie mów babom w recepcji w jakiej sprawie tylko, że chciałas do GP na wizyte i już.
Jol to Ty sie wbijaj w kolejke bo póki co kolejka stoi ;)
 
Nom nie mówilam, ale i tak do GP najwcześniej termin na 17 w poniedzialek..
także już wcześniej mam spotkanie z położną :)
zawsze jeszcze mogę na emergency się wybrać, ale nie będę robiła zamieszania z powodu swędzących łydek..

Tak sobie myślę, że powód może być jeszcze jeden.. depilowałam sobie nogi plastrami woskowymi.. zawsze kupuje weet, a teraz jakieś inne kupiłam, może to przez to ;/
 
Ostatnia edycja:
monisia to podkradnij kochana a co!!!!!!!Ta nasza jest spora 100/50. Ale nie jest bardzo głęboka
create no u nas to odwrotnie my się wprowadzilismy z materacem do pokoju Emisi. Nie wyobrażam sobie żeby spała w innym pokoju niz my. Mielismy kupic łózko ale stwierdzilismy, ze nie ma to sensu bo chcemy się wynieśc od niej jak bedzie przesypiac całe nocki. Dlatego tez kupilismy mebelki specjalnie dla niej a potem wstawimy tylko jakąs niewielką sofkę.
maran dziekuję
Jol taki upał, ze pewnie juz wszystkie marzycie o końcówce
Idę pojeśc zupki wiosennej:-)
 
Cześć dziewczyny. Ostatnio albo nie mam czasu albo samopoczucie mnie zabija i zdycham samotnie w domku na kanapce. Jak się lepiej czuję staram się coś porobic i koło się zamyka. Wczoraj dostaliśmy od kuzynki duzo rzeczy dla małej. Wanienkę ze stelażem, pościel- kilka kompletów, rozek, kocyki, łóżeczko. Mamy teraz więc i kołyskę i łóżeczko. Jak Emisia wyrośnie z kołyski nie trzeba bedzie kupować. Na razie Paweł rozłożył je i będzie stało w salonie, na pewno i tam sie przyda, bo nie bedziemy non stop w małym pokoiku siedzieć.
Wklejam wam zdjęcia tego co już zrobilismy.To częściowo pokoik Emisi. Ta ścianę malowalismy z Pawłem i jeszcze będą tam naklejone naklejki z leśnymi zwierzatkami i królewna Sniezka. No i oczywiście kołyska jaką zakupilismy. Resztę pokazę jak już skonczymy wszystko.

Idę poczytac czy tam któraś chyłkiem nie rodzi....................


No doczytałam. Czyli nadal spokój na froncie.
monia ja tez puchne i schodzi i tak na zmianę. Wczoraj byłam na basenie i po nim wszystko zlazło a teraz czuję po prostu jak nabieram wody
Marcepanek No ja mam to od lat. Nawet kiedyś chyba pisałam, ze szlak mnie trafia, zwłaszcza w nocy jak zasypiam. Jak nie byłam w ciązy to mi robił dobrze na to drink a teraz hmmmm nie mogę. Magnez tez nie pomaga. Czasem w nocy chodze po domu, śpie z nogami pod sufitem, trzymam w zimnej albo ciepłej wodzie, Pol masuje i nic nie pomaga a mam wrażenie, ze oszaleję. Cztałam ostatni, ze są na to leki ale nie dal ciężarówek
Marylka, Monisia, Create, Jol. Majqa czekam z &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
przecudny pokój czeka na Twoją królewne ;-)

ja byłam dziś w sklepie, na poczcie i poprasowałam całe pranie masakra jakaś na razie nic wiecej nie robie choćby nie wiem co, może za godzinke dwie na razie musze odpocząć bo coś mnie brzuch boli tak na wysokości pępka - tak jakby coraz mocniej no nic zobaczymy może jak sie położe i odpoczne to mi przejdzie

Marcepanek przekazuje gratulacje od Ewelinki ;-) i wogule przesyła pozdrowienia - i wychodzi na to że chyba ona sie rozpakuje następna ale jeszcze nie wiadomo ;-)
 
Wlasnie sie dowiedzialam, ze moja kolezanka z liceum, urodzila synka wczoraj (50cm, 2850g) chociaz termin dopiero na 20 czerwca miała :) Od 29 tyg ciąży już na podtrzymaniu leżała, bo miała rozwarcie itp.
Jak jej zazdroszczę...
Mój to się uparł, kopie mnie, a wyjść nie chce :D
 
reklama
Cześć dziewczyny ;-)
Wczoraj się wepchnęłam do swojego Gina a co
wink2.gif
i hmmmm mam dwie wiadomości :
pierwsza to taka ,że ciąża starsza o tydzień...
A druga wiadomość to :


Chyba już większego szoku doznać nie mogę...
wink2.gif

Nie no szok!!! Gratuluję! Dbaj zatem o Was! I moc &&&&&&&&&& by wszystko było ok do samego końca!
 
Do góry