reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Cześć!!!
sol oj leci czas leci jak szalony ,mi jeśli się nie mylę 5miesiąc się za niedługo zacznie :-)
marylko a Ty już 8tydzień i w związku z tym ciężaróweczko jakieś objawy już dokuczają?
jaewa dobrej nocy ;-)
monia Ty już oficjalnie się nam tu zapisuj ,sol zrobi zaraz suwaczek ;-) i będzie ful serwis :-)
marcepanek no u mnie już 8 tydzień ostatni z 2-go m-ca :) a objawy ??? hmmmm chyba nie ma bo czasem senność ale ja zawsze byłam spioch więc raczej wszystko w normie - prucz brzucha :) hahaha

monisia no ja myśle ze jak raz pójdziesz to nic Ci nie będzie albo załóż maseczke na twarz - to chyba zalezy mam koleżanke której rzygać sie chciało jak tylko poczuła ten zapacha a drugą nic to nie ruszało :( ale fakt faktem za długo nie powinno sie pracować przy akrylu
 
reklama
marcepanek no u mnie już 8 tydzień ostatni z 2-go m-ca :) a objawy ??? hmmmm chyba nie ma bo czasem senność ale ja zawsze byłam spioch więc raczej wszystko w normie - prucz brzucha :) hahaha

monisia no ja myśle ze jak raz pójdziesz to nic Ci nie będzie albo załóż maseczke na twarz - to chyba zalezy mam koleżanke której rzygać sie chciało jak tylko poczuła ten zapacha a drugą nic to nie ruszało :( ale fakt faktem za długo nie powinno sie pracować przy akrylu
Mi kochana raczej nie chodzi o to ze bedzie mi niedobrze tylko o toksycznosc akrylu....
 
Monia jeszcze raz ci tu gratuluję !!!!!!!!!!!!!

Marcepanek
jak zaczniesz 5 miesiąc to zobaczysz to na suwaczku od razu bo ci nastepny obrazek wskoczy - wyczaiłam kiedys i bardzo mi sie podoba bo sie nie musze zastanawiać który to miesiąc :)

Kciukajcie dziś za mnie bo mam wizyte u gina

marylko zaczełaś juz 9 tydzień a nie 8 :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Monia jeszcze raz ci tu gratuluję !!!!!!!!!!!!!

Marcepanek
jak zaczniesz 5 miesiąc to zobaczysz to na suwaczku od razu bo ci nastepny obrazek wskoczy - wyczaiłam kiedys i bardzo mi sie podoba bo sie nie musze zastanawiać który to miesiąc :)

Kciukajcie dziś za mnie bo mam wizyte u gina

marylko zaczełaś juz 9 tydzień a nie 8 :tak::tak::tak:

SORBUS - &&&&&&&&&&&&& za wizyte,ale przeciez wiadomo ze wszystko jest si!!!!
 
monisia - ja bym nie poszła - jednak odradza się w pierwszym trymestrze takich zabaw ale bardziej chodzi o to czy jest dobrze klimatyzowane pomieszczenie i czy są wyciągi przy stołach. Oficjalnie nie ma przeciwwskazań aczkolwiek... zaleca się ostrożność. Bardziej chodzi o to że może ci się w głowie zakręcić, zrobić niedobrze itp.

marylka - dzisiaj widziałam supeeer wózeczek właśnie sobie obejrzałam jego specyfikację - w życiu bym nie powiedziała że ten wózek waży aż 18 kg :szok: :-D odechciało mi się :-D

sorbuś - powodzenia na wizycie - będzie wszystko ok :tak:



Ja jestem głupia i sama się proszę o przedwczesny poród - zrobiłam zakupy na jakieś 20kg i musiałam to wtaszczyć na górę :dry: Dobrze że Karola popilnowała wózka jak część wnosiłam a potem sama weszła - kochane dzieciątko. Ale już pod drzwiami myślałam że mi zaraz wody odejdą :sorry: Niech mnie ktoś walnie po łbie :-( Niby nic się nie stało ale głupota zostaje głupotą :-(
 
Cześć Dziewczynki:)
To ja już oficjalnie dołączam:)) Jeszcze nieśmiało coprawda i suwaczek zrobię dopiero po usg ale dzię betka 493 więc w ciąży napewno jestem:))
 
Niby kazałam sobie zaklepac miejsce przy drzwiach, zeby blizej swiezego powietrza, ale z drugiej strony, znowu przy otwartych drzwiach tez chyba raczej nie teges????
MONIA - no to oficjalnie - choc ja wiedziałam ze betka wyjdzie piekniusia - WITAJ CIEZARÓWECZKO!!!!!!
 
monisia no ja sie domyśliłam ze Ci chodzi o toksyczność :) tylko tak dodałam o zapachu :) ja sie nie znam na tym ale myśle żę jakbyś miała maseczke to mogła byś iiść albo zadzwoń i zapytaj organizatorów :) - powinni wiedzieć takie rzeczy

Sorbuś no własnie mi też sie tak zdawało a jak powiedziałam ginowi ze wg kalkulatora jestem w 4 tyg i którymś dniu (nie pamietam) to on mówi czyli w 5 a ja no tak a potem zrobił usg i powiedział ze jednak 4 tydzień no i 8 tydzień to ostatni w 2-gim m-cu a tu widze też mi sie nie przesunoł sówaczek i zgłupiałam :(
i &&&&&&&&&&&& za wizyte
 
reklama
monisia - ja bym nie poszła - jednak odradza się w pierwszym trymestrze takich zabaw ale bardziej chodzi o to czy jest dobrze klimatyzowane pomieszczenie i czy są wyciągi przy stołach. Oficjalnie nie ma przeciwwskazań aczkolwiek... zaleca się ostrożność. Bardziej chodzi o to że może ci się w głowie zakręcić, zrobić niedobrze itp.

marylka - dzisiaj widziałam supeeer wózeczek właśnie sobie obejrzałam jego specyfikację - w życiu bym nie powiedziała że ten wózek waży aż 18 kg :szok: :-D odechciało mi się :-D

sorbuś - powodzenia na wizycie - będzie wszystko ok :tak:



Ja jestem głupia i sama się proszę o przedwczesny poród - zrobiłam zakupy na jakieś 20kg i musiałam to wtaszczyć na górę :dry: Dobrze że Karola popilnowała wózka jak część wnosiłam a potem sama weszła - kochane dzieciątko. Ale już pod drzwiami myślałam że mi zaraz wody odejdą :sorry: Niech mnie ktoś walnie po łbie :-( Niby nic się nie stało ale głupota zostaje głupotą :-(
no bo Ciebie to juz naprawde trzeba w dupe kopnąc jak byś miała to byś w klejnoty oberwała a tak to :angry::angry::angry::angry: na Ciebie ty niegrzeczna ty :angry::angry::angry::angry:

Cześć Dziewczynki:)
To ja już oficjalnie dołączam:)) Jeszcze nieśmiało coprawda i suwaczek zrobię dopiero po usg ale dzię betka 493 więc w ciąży napewno jestem:))
bardzo sie ciesze kochana :) i gratuluje pięknej betki :)
 
Do góry