reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
Masaż jednak jest super wyjściem jak bolą mięśnie pleców :-D Mąż mnie zaciągnął dzisiaj do masażysty :-p Przed chwilą wróciliśmy. Mój masaż trwał tylko 15 min ale dlatego ze masażysta był padnięty a i Emila się wierciła :-p PO za tym nie chciał żebym miała jutro straszne zakwasy :tak: Ogólnie czuję poprawę bo mogę się wyprostować :-D Miła odmiana :-D Za dwa tygodnie znowu idę :tak: I na boku leżąc super masuje a i na siedząco jest ekstra :-D I kij że za masaż 50 zł - warto :-p

monia - to dawaj znać jak u gina było :tak:
 
Hej:)

Sol masaże są fajne... ja się wybieram już od x czasu i jakoś dojśc nei mogę...

U ginki było ok. Szybko i całkiem miło. POpatrzyła na wyniki (przy okazji cytologię pokazalam:) i powiedziała tylko tyle że musimy zobaczyc jak beta będzie rosła i że na usg za 2 tyg mogę iść i dała mi lutkę bo progesteron taki sobie wg niej. Bez badania naszczęście bylo:)) - bo ja taka niewydepilowana nigdzie bo wogóle nie myślalam o lekarzu:))
A i dała mi rozpiskę jakie badania mam zrobić.

Tak więc jutro na koleja betkę a póki co lykam sobie lutkę i jestem dobrej myśli:))
A i mężuś zapowiedzial że on chce być ze mną i zobaczyć kropkę więc przekładam wizytę z piątku na sobotę jak się da (właściwie to z obu piątków bo mam za tydzień i za dwa umówione usg)

Miłego dnia:)
 
Witam WAS po dłuuugiej nieobecności...
Nikt o mnie nie pytał, ale i tak napiszę kilka słów co u mnie, muszę to z siebie wyrzucić...

Niestety kolorowo nie jest...
W poniedziałek byłam na wizycie...
Kruszek rośnie, serduszko bije szybko i mocno...niestety krwiak nadal jest, co gorsza zaczął "uciskać" pęcherzyk ciązowy przez co zmienił kształt i stał się płaski...niby rokowania są dobre wg Pani Dr, ale powiedziała "różnie może być"...
Znów wiszą nade mną czarne chmury, ciężko cieszyć się ciążą w takiej sytuacji, choć staram się jak potrafię...
W poniedziałek na 13:00 kolejna wizyta...
Cały czas leżę plackiem, wstaję tylko do wc...

Sorki, że tylko o sobie, ale nie mam siły na nic...
Pozdrawiam


MONIA, gratuluję...
 
Ewelinka właśnei miałam dziś o Ciebie pytać bo zauważyłam że dawno się nie odzywalaś.
Kurcze mam nadzieję że dzidzia sobie pradzi z tym wstrętnym krwiakiem i wszystko będzie dobrze. Będę mocno trzymac kciuki.
jesteś bardzo dzielna i dasz radę! Wierzę w to mocno!
 
Hej:)

Sol masaże są fajne... ja się wybieram już od x czasu i jakoś dojśc nei mogę...

U ginki było ok. Szybko i całkiem miło. POpatrzyła na wyniki (przy okazji cytologię pokazalam:) i powiedziała tylko tyle że musimy zobaczyc jak beta będzie rosła i że na usg za 2 tyg mogę iść i dała mi lutkę bo progesteron taki sobie wg niej. Bez badania naszczęście bylo:)) - bo ja taka niewydepilowana nigdzie bo wogóle nie myślalam o lekarzu:))
A i dała mi rozpiskę jakie badania mam zrobić.

Tak więc jutro na koleja betkę a póki co lykam sobie lutkę i jestem dobrej myśli:))
A i mężuś zapowiedzial że on chce być ze mną i zobaczyć kropkę więc przekładam wizytę z piątku na sobotę jak się da (właściwie to z obu piątków bo mam za tydzień i za dwa umówione usg)

Miłego dnia:)
no to super że obyło sie bez badania i napewno wszystko będzie dobrze, super że mężus taki ciekawy kropki :)

Witam WAS po dłuuugiej nieobecności...
Nikt o mnie nie pytał, ale i tak napiszę kilka słów co u mnie, muszę to z siebie wyrzucić...

Niestety kolorowo nie jest...
W poniedziałek byłam na wizycie...
Kruszek rośnie, serduszko bije szybko i mocno...niestety krwiak nadal jest, co gorsza zaczął "uciskać" pęcherzyk ciązowy przez co zmienił kształt i stał się płaski...niby rokowania są dobre wg Pani Dr, ale powiedziała "różnie może być"...
Znów wiszą nade mną czarne chmury, ciężko cieszyć się ciążą w takiej sytuacji, choć staram się jak potrafię...
W poniedziałek na 13:00 kolejna wizyta...
Cały czas leżę plackiem, wstaję tylko do wc...

Sorki, że tylko o sobie, ale nie mam siły na nic...
Pozdrawiam


MONIA, gratuluję...
kochana że nie pytamy na forum nie znaczy że nie myślimy o Was , szkoda ze ten krwiak nadal jest i w dodatku robi takie akcje wrrrrrrrrrrrrredny mam nadzieje że w magiczny sposób sam zniknie z dnia na dzień a kropke zostawi w spokoju i pozwoli rosnąć. Ale widzisz dzidzia jest silna jak ty i nic sobie z krwiaka nie robi rośnie ładnie i pięknie bijej jej serduszko dla Ciebie mamusiu i dla szalonego tatusia bardzo mocno trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i dobrze ze lezysz według zaleceń warto sie pomęczyć dla kruszynki ale komu ja to mówie po prostu trzymam Cie za ręke
 
Marylka, już nie taki Kropek, ma 1,5 cm i waży gram, więc jak to mówi mój P "kawał chłopa z niego" ;-) Trzymam się jak mogę, choć lekko nie jest...
Dzięki :*:*:*
 
ewelinko - to rzeczywiście "kawał chłopa" :-D Albo baby :-) A trzeba być dobrej myśli :tak: skoro krwiak się spłaszczył to może się wchłonie :tak: Trzeba myśleć pozytywnie :tak:

monia - masaż wczoraj był boski - a dzisiaj tak mnie bolą plery na dotyk że tragedia :no: Ale tylko na dotyk więc jakoś przeżyję :-p


Moje dziecię znowu mnie maltretuje tym popipo - już naprawdę zaczynam łiiiiiiii robić :szok::no:
 
Marylka, już nie taki Kropek, ma 1,5 cm i waży gram, więc jak to mówi mój P "kawał chłopa z niego" ;-) Trzymam się jak mogę, choć lekko nie jest...
Dzięki :*:*:*
no faktycznie kawał chłopa nam wyrusł z tego kropka a to dopiero początek :) ja wieże ze będzie ok nawet nie dopuszczam innej opcji do głowy po prostu to wiem i kochana ja wiem że nie jest łatwo i jestem pełna podziwu dla Ciebie moja ty kochana twardzielko :) jeszcze pare m-cy i wiosną będziemy razem swoje dzieci przytulać do cyca :)

Sol super ze masaż sie udał :)
 
reklama
hej :))
Jeszcze raz gratuluje - MONIA - i witamy u nas :)
Zrobiłam wreszcie dla Was zdjątka mojego bębena :D
Zaraz Wam dodam :p

A tak poza tym, jak się czujecie?? ;)
i to jest bez śniadania jeszcze :D

x4rsx5.jpg

ładny brzusio :)


ewelina - trzymam mocno kciuki by krwiak się wchłonął. Dzidzia silna jest i dzielnie walczy więc i Ty musisz być dzielna

ewcia - co u Ciebie?
 
Do góry