reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

monisia - jakby co zawsze możesz przecież wyjść jak się źle poczujesz :tak:


Spadam mężowi obiad robić :-p W sumie to nam też :-D
Czyli moge isc - samo siedzenie tam nie zaszkodzi???? A w razie W pewnie ze moge wyjsc!!!!
U mnie dzis kalafiorowa....
MARYLKO - no dzis sie pytałam organizatorów i powiedzieli ze w sumie do 4 mieisaca, czyli do skonczenia I trymestru nie powinno sie....
 
reklama
monisia - organizatorzy zawsze wolą się zabezpieczyć ale mają rację - lepiej w pierwszym trymestrze nie ryzykować :tak: Jednak tworzący się układ nerwowy maluszka jest bardzo wrażliwy :tak:

maryla - kop - może do mnie wreszcie coś dotrze :-(


A u mnie dzisiaj schabik z ziemniaczkami i surówką :-) Jeju - moja mama mi przywiozła z Zakopca oscypka :sorry: Nie powinnam jeść oscypków bo nie są z pasteryzowanego mleka ale są takie pyszne :sorry: Już połowę zjadłam a całkiem spory był :-p Zaraz M kończy i będzie w domciu - mam nadzieję że mnie nie przechrzci :-p
 
moniaaaaa :-):-):-):-) SUPER !!! ogromne gratulacje !!! ale będzie wysyp w czerwcu :rofl2:

witam się tylko i zmykam na całe popołudnie ... wreszcie świeci słońce !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
monisia - organizatorzy zawsze wolą się zabezpieczyć ale mają rację - lepiej w pierwszym trymestrze nie ryzykować :tak: Jednak tworzący się układ nerwowy maluszka jest bardzo wrażliwy :tak:

maryla - kop - może do mnie wreszcie coś dotrze :-(


A u mnie dzisiaj schabik z ziemniaczkami i surówką :-) Jeju - moja mama mi przywiozła z Zakopca oscypka :sorry: Nie powinnam jeść oscypków bo nie są z pasteryzowanego mleka ale są takie pyszne :sorry: Już połowę zjadłam a całkiem spory był :-p Zaraz M kończy i będzie w domciu - mam nadzieję że mnie nie przechrzci :-p
Kurcze, to chyba sobie daruje....dzidzia wazniejsza...
 
Sorbuś no własnie mi też sie tak zdawało a jak powiedziałam ginowi ze wg kalkulatora jestem w 4 tyg i którymś dniu (nie pamietam) to on mówi czyli w 5 a ja no tak a potem zrobił usg i powiedział ze jednak 4 tydzień no i 8 tydzień to ostatni w 2-gim m-cu a tu widze też mi sie nie przesunoł sówaczek i zgłupiałam :(
i &&&&&&&&&&&& za wizyte

marylka
no suwaczke to sobie musisz ustawic ale generalnie to wygląda tak:

lekarze w karty wpisują skończone tygodnie ciąży czyli teraz wpisałby ci 8 ale juz zaczęłaś 9 wiec jesteś w 9 tygodniu - co do miesięcy to nie dokładnie 4 tygodnie ma miesiąc wiec 9 tydzień zalicza sie do 2 miesiąca jeszcze suwaczek sam ci pokaże jak będzie 3 miesiąc ty pilnuj tylko tygodni :)

monisia a o co chodzi bo nie mogę znaleźć ?? czego się obawiasz
 
Acha rozumiem no odradzają podobno robienie paznokci w ciąży wiec moze rzeczywiście odpuść sobie - po co masz sie potem zamartwiać - choć rozmawiałam kiedyś z ginem moim i w końcu stwierdziłam ze na szczęście te nasze dzidziusie nie sa takie kruche jak nam sie wydaje a on stwierdził ze święte słowa - widziałam ze spodobał mu sie mój tok myślenia :) - wiec pewnie by nie zaszkodziło ale po co ryzykować
 

marylka
no suwaczke to sobie musisz ustawic ale generalnie to wygląda tak:

lekarze w karty wpisują skończone tygodnie ciąży czyli teraz wpisałby ci 8 ale juz zaczęłaś 9 wiec jesteś w 9 tygodniu - co do miesięcy to nie dokładnie 4 tygodnie ma miesiąc wiec 9 tydzień zalicza sie do 2 miesiąca jeszcze suwaczek sam ci pokaże jak będzie 3 miesiąc ty pilnuj tylko tygodni :)

monisia a o co chodzi bo nie mogę znaleźć ?? czego się obawiasz
dzięki za wyjaśnienie bo sie troche już pogubiłam :)
 
reklama
Do góry