reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
Witam Kochane Ciężaróweczki:happy2:
My dzisiaj z Miśkiem w końcu mamy chwilę dla siebie i spędzamy dzień Razem. Teraz co prawda śpi bo spał tylko 2 godzinki ale do wieczorka będziemy razem to się trochę nim na cieszę:happy2: Lecę zaraz do sklepu po bułeczki i znowu będę jeść jajecznice na pomidorach - ja nie wiem co ja mam z tymi pomidorami ostatnio:szok:
AAaaa i TSH mam w normie i jestem już spokojna:happy2:

Sol ja też mam problemy z kręgosłupem i bardzo często mnie boli:-( Musisz powiedzieć czy będzie Ci to coś dawać to też sobie taki sprawie

A ja spodenki ciążowe kupię na allegro sobie bo w sklepach ceny są straszne:szok:
 
no ja słyszałam że wózki jane są rewelacyjne i myśle ze warto i chyba jak na bliźniaczy to mimo wszystko nie masakryczna ta cena choć wiadomo mała nie jest ale te lepsze bliźniacze wszystkie w tej albo większej cenie :(
 
hope - trójkołowiec :-p ble :-D A po za tym ja już mam duże dziecię :-D

maryla - pewnie do stycznia to jeszcze ze trzy razy zachoruję na jakiś :-D Ale najlepiej to jak kiedyś sobie pójdę i obejrzę na żywo te wózeczki :tak: A w listopadzie mi się wyjazd do wawy szykuje to tam sobie obejrzę w Piasecznie wszystkie na miejscu :-D Bo nie ma to jak ogromna hala pełna wózków :-D Ale wtedy to ja będę psychiatry potrzebowała :-D

misia - jak tylko dostanę to zakładam i po dwóch dniach daję znać czy działa bo ja też już wymiękam a ciut więcej mam z przodu :-D


Dziewczyny spadam coś zjeść i zaraz wymywam na te zakupy bo spotkam się z mamą w pół drogi :tak: Zajrzę później :-D
 
Witam laski !!!
misia też uwielbiam jajecznicę na pomidorkach ;-)
hope witamy ;-)
jol mi z twojej strony jeden wózeczek pasi pod względem praktycznym ;-)
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: QUATTRO TOUR DUO spacerowy dla dwójki dzieci
W wersji beżowej jupiter :-) to taki wózek idealny dla mamuś mających już jedną młodszą pociechę :-) i cena nawet zachęcająca ;-)
sol fajny ten pas i chyba jak brzuszek mi wyjdzie zaopatrzę się w niego ,bo już teraz kręgosłup mi siada :-(
marylko płyny do higieny intymnej są w tylu wariantach ,że na pewno znajdziesz coś co poprawi stan i nie zaszkodzi ;-)
monisia Ty już 6tydzień i 6dzień !!! A pamiętam Twojego bladziocha ,jak ten czas leci ;-)
Temat spodni ciążowych widzę...to i ja się wyżalę bo w H&M owszem są i nie dość ,że cena kosmos bo 170zł to kurde i tak nie ma mojego rozmiaru :-(
Więc ,żeby poczuć się choć trochę ciążowo to dres sobie sprawie ,a co ;-) No i nowe adidaski by się przydały ,ale czekam na dostawę bo już model sobie upatrzyłam ,ale z rozmiarem buta 36 też problem i ciężko dostać :-(
 
Marcepanek, jak nie będzie kasy na nic lepszego, to pewnie odkupię używane quatrro od koleżanki ... miałam okazję go prowadzić - super na równych chodnikach ... ale przy piankowych kołach i słabej amortyzacji o komfortowym prowadzeniu w terenie czy na śniegu mogę zapomnieć :-(

marzy mi się wózek ma dużych, pompowanych kołach, najlepiej trójkołowiec z hamulcem przy rączce ... takim wszędzie wjadę :tak:
dość się zeszłej zimy namęczyłam na piankowych kółeczkach w śniegowych koleinach :no: nie mówiąc o polnych drogach czy dziurawych chodnikach !!!
nigdy nie byłam fanką 'urody' trójkołowców, ale widzę, że są o wiele bardziej praktyczne jak chce się ruszyć z dzieciakami poza miasto ;-)
 
a ja nadal polecam ciuchy ciążowe z allegro lub ciucholandów :)
wogóle to ja maniaczka tego typu zakupów jestem a za spodnie nie dałam więcej jak 40 zł i to h&m mama :)
warto!!!
 
Sol - a wiesz, że ja podobny pas wypatrzyłam w gazecie i właśnie Ci pisać miałam, czy by Ci się coś takiego nie przydało? ;) Przy okazji - gratuluję obrony. :)

JoL - w Ujastku. A to badanie ginka kazała mi zrobić dokładnie w 20 tc (że tak najlepiej), więc miałam niewiele terminów możliwych do załapania się. Oni tam przyjmują na USG tylko od późnego popołudniu.

Marcepanek
- fajny ten wózek wypatrzyłaś, przemawia do mnie. :)
 
Ostatnia edycja:
krakowianka - dzięki :-) A ja byłam pierwsza bo już z miesiąc temu go sobie upatrzyłam ale kasy nie było więc odpadał zakup :sorry:

Hope - wiesz - ja mieszkam prawie w centrum więc u nas wszędzie zimą po odśnieżane, chodniczki w kosteczce to można :-D I jak mam espiro Magic 4 na piankach z małymi kółeczkami tak nie narzekałam ani pierwszej ani drugiej zimy :tak: A mam dziada już dwa lata i bardzo sobie go chwalę choć w dwóch sklepach odradzali mi ten wózek :-D

marcepanek - bo hormony ciążowe rozluźniają przestrzenie międzykręgowe co skutkuje ich szybszym ścieraniem - stąd ból. Najlepiej wzmacniać mięśnie kręgosłupa jak się da - np masażami albo ćwiczeniami :tak: U mnie ćwiczenia odpadają ze względu na rozwarcia szyjki ale na masaż idę jutro i mam zamiar się porządnie zrelaksować :-D



Powaliło mnie. Zrobiłam 4 rundki z pierwszego do piwnicy znosząc rzeczy, pomalowałam ścianę w salonie i cały przedpokój i jeszcze porządki w Karoli pokoju :-p A to wszystko po spacerku do Castoramy :-D A tam jedyne co się dowiedziałam to ceny ew. materiałów do łazienki - jak się wścieknę to zadzwonię do chłopaczka żeby mi to na dniach zrobił żeby misia nie molestować bo on bidny padnięty :tak: Emila mnie już skopała za szaleństwo więc teraz ziemniaczki się gotują a ja odpoczywam :-D Dobrze ze w tym czasie mama Karolą się zajęła :-D
Dobranoc :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sol :-D Już nie mogę się doczekać aż ja będę taka naelektryzowana energią bo jak na razie to naczyń mi się nie chcę pozmywać:zawstydzona/y:
Teraz oglądam telewizję już od paru godzin i piję herbatkę z cytryną.
Z Miśkiem spędziliśmy dzisiaj prawie cały dzień to chociaż troszkę się nim nacieszyłam i na przytulałam :-D:-p ale w finale jeszcze bardziej tęsknie:-(
 
Do góry