reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wysoki progesteron

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Cześć wszystiim

jestem w 7 tyg ciąży, moja pierwsza beta 63tys i przy okazji zrobiłam progesteron badanie i wyszedł 87!
Jakiś mega wysoki ten wynik.
Gin dopiero za tydzień, drugi wynik beta dopiero w poniedziałek.

Macie jakies pomysły skąd taki wysoki wynik?
będę wdzięczna za odpowiedz. dziękuje
 
reklama
Jest to normalny wynik w ciąży. Nie jest wcale taki wysoki. A po co robiłaś w ogóle betę? Przy takich wartościach nie ma potrzeby. Przyrosty tutaj też nie będą o 100% czy nawet 66%. Teraz usg się już tylko liczy.
 
wizytę mam dopiero za tydzień i poza testem ciążowym nie mam żadnego potwierdzenia ciąży. w grudniu poroniłam i dlatego chciałam sprawdzić progesteron. dziękuje za odpowiedz. uspokoiłas mnie 🙂
Jest to normalny wynik w ciąży. Nie jest wcale taki wysoki. A po co robiłaś w ogóle betę? Przy takich wartościach nie ma potrzeby. Przyrosty tutaj też nie będą o 100% czy nawet 66%. Teraz usg się już tylko liczy.
 
Cześć. 2 29 dc beta wyszło 64, a progesteron 68 ng/ml.
Czy któraś z Was miała tak wysoki progesteron i była ciaza pojedyncza?
 
reklama
Do góry