reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Dziewczyny, trzymanie wózka w aucie polecam. Ja tak właśnie robiłam wczesniej (zanim przeprowadziliśmy się do domu) i nawet po przeprowadzce.
Albo może jest możliwość na klatce przypiąć... moja sąsiadka w pl tak robiła bo nie była w stanie wnieść wózka właśnie na 4 piętro.
 
reklama
Zastanawiałam się nad tym samochodem naprawdę to będzie nie lada wyzwanie jak się samemu będzie z dzieckiem schodzić ... Nie mam takiego pomieszczenia a zostawić wózek w klatce trochę strach nawet domofonu nie ma jakoś trzeba będzie sobie radzić
Z jednym dzieckiem to pan Pikuś [emoji1787][emoji23]
Ja znosiłam z 1 piętra tylko ale za to 2 dzieciaki do ogarnięcia. Wolałam mieć ja w domu bo nie musiałam zostawić dzieci samych na dłużej jak minutę a dwie gondole targać na parking też ciężko szczególnie że nie ma gdzie postawić by wyjąć ramę z auta. Ja najpierw nosiłam ramę 14kg rozkładałam na dole a potem dzieci w gondolach czasem oba na raz czasem pojedyńczo. Gondole też swoje ważą moja jedna ok 4kg plus dziecko.
Przy jednym dziecku to bym cały wózek trzymała w aucie. Malucha w fotelik do auta potem przekladka do wózka. Fotelik zajmuje dużo mniej miejsca.
 
Generalnie raczej wozarnii nie ma. Nawet nie ma jako takich piwnic.


A wybrałaś może wózek na swoje 4 piętro?:)
Jeszcze nie dopiero się mam zamiar rozglądać no i kupić gdzieś w styczniu myślę [emoji16] jeżeli macie jakieś sugestie to śmiało posłucham
 
A oglądalas Jane Muum? Duży kosz, lekki stelaż, u mnie w miasteczku jeździ tego pełno i sobie zachwalają. Gondole można mieć normalną albo taką do samochodu, foteliki tez mają lepsze niż zwykle zestawy 3w1. Jane tez ma inne stelaze i kombinacje, ogólnie ponoć dobre wózki ale polecić nie mogę bo nie uzytkowalam.

Nie mam gdzie go ogladnac na zywo. Ale widze, ze jest bardzo podobny. Szkoda, ze wczesniej o nim nie slyszalam. Co do wozkarni i zostawiania w aucie. Ja bym chciala, zeby dziecko czasem w nim spalo w domu. Wiec na korytarzu nie ma mowy o zostawianiu. Koty i nie wiem co jeszcze sie tam plata
 
Nie mam gdzie go ogladnac na zywo. Ale widze, ze jest bardzo podobny. Szkoda, ze wczesniej o nim nie slyszalam. Co do wozkarni i zostawiania w aucie. Ja bym chciala, zeby dziecko czasem w nim spalo w domu. Wiec na korytarzu nie ma mowy o zostawianiu. Koty i nie wiem co jeszcze sie tam plata
Jeszcze sporo czasu to moze gdzieś na te wózki trafisz:) albo znajdziesz jeszcze cos innego, co Cie zadowoli
Wspolczuje Wam problemów z miejscem na wózek i wnoszeniem na piętra, ja na szczęście narzekać nie mkgę bo drugie piętro, winda, jedynie w górzystym miasteczku mieszkam ale trudno, da sie przeżyć z jazdą po górkach:)
 
reklama
Do góry