reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Wiaodmo, tetra nie musi byc doskonala, ale trafiają się naprawdę dobrej jakosci. Tez zamawialam od HubiWorld przy 1 córce i tez przyszly roznej jakosci:) w gratisie plastikowa kosmetyczka i mini oieluszka flanelowa w pandy :D kosmetyczka badzoew, ale wkladalam do niej jednorazowy podklad, pampersy i ew. Krem do pupy i w torbie mialam zestaw do przewijania "w kupie" :)
 
reklama
Łał, dziewczyny dajecie czadu :). Aż mi się chce zacząć ;). Chyba czas się wybrać do lumpa na łowy.
Z nowych rzeczy będę musiała kupić na pewno pieluchy i rożek/otulacz, bo są w kiepskim stanie po moich Bąblach ;).
No i oczywiście wózek i łóżeczko. Teraz tylko zastanawiam się, czy dostawne, czy od razu duże? Ale to koło lutego dopiero, więc mam czas na przemyślenie sprawy gruntownie :p. Marzyło mi się kiedyś Chicco next to me, ale kurczę tyle się teraz słyszy, że ochraniacze na szczebelki są złe, a w tym Chicco przecież "zamurowane" ścianki są i to przecież prawie taki sam efekt daje i sama nie wiem?!
 
My ze względu na skosy w sypialni musieliśmy zdecydować się na mała dostawke + osobne łóżeczko do pokoju (drewniane ze szczebelkami na kółkach) Na początku przez pare miesiecy będę chciała mieć dzieciątko przy sobie, szybkie karmienie itp. Myślę że po pół roku jak Młody będzie dawał radę pójdzie do swojego pokoju, (za ścianą sypialni) kupimy wtedy elektroniczna nianie i znów sypialnia będzie nasza :p
 
Moje ostatnie lumpkowe zakupki, każda rzecz była po 1zł. Aż żal nie kupić takich piękności. No i jeszcze jakiś czas temu zakupiłam poduchę do spania. Polecam! Mnie się bardzo wygodnie na niej śpi nie tylko w nocy, ale i w dzień czasami leżakuję ;)
DSC_1368.JPG IMG_20181025_083347.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1368.JPG
    DSC_1368.JPG
    589,6 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20181025_083347.jpg
    IMG_20181025_083347.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry