reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Hehe piesek zmartwiony ze jeszcze chwila i go te ubranka zakryją jak będzie przybywać:p super, coraz więcej ciuszkow u każdej:) mój maluszek jak jutro pokaże ze jest chlopczykiem, aa powyciagam wszystkie kartony po synku to mój M sie chyba wyprowadzi:p zawsze przy segregacji, wyciąganiu kolejnych rozmiarów itd to lapał sie za głowę bo pokój zasypany:D
 
Mój się wpakował jak na nowy dywanik i drzemać chciał :-)
IMG_20181116_205327198.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181116_205327198.jpg
    IMG_20181116_205327198.jpg
    282,7 KB · Wyświetleń: 379
Dziewczyny jak tak patrzę na wasze zakupy zaczynam mnie to przerażać ja nie mam jeszcze nic zupełnie ... Chciałam się wstrzymać do czasu aż się dowiem co będę miała ale jak patrzę na te ciuszki to mam ochotę już zacząć kupować [emoji7][emoji7]
 
Dziewczyny jak tak patrzę na wasze zakupy zaczynam mnie to przerażać ja nie mam jeszcze nic zupełnie ... Chciałam się wstrzymać do czasu aż się dowiem co będę miała ale jak patrzę na te ciuszki to mam ochotę już zacząć kupować [emoji7][emoji7]
Nie martw sie, jeszcze nadrobisz:) ja tez nie mam nic prócz ciuszkow po synku i 3 pieluszek muslinowych. Czekam aż sie dzidzia ujawni bo nie chce wszystkiego kupować w beżu, szarości czy bieli żeby było neutralnie. Juz nawet nie o te kolory chodzi bo przecież nie trzeba np dziewczynki w sam roz ubierac ale ogólnie o wzory, jest tyle slicznych kolorowych rzeczy np w jakieś sówki, słoniki, autka, motylki ze neutralnie ciężko wybrać. Mamy dużo czasu a przed świąteczne wyprzedaze napewno sie przydadza:)
 
Nie martw sie, jeszcze nadrobisz:) ja tez nie mam nic prócz ciuszkow po synku i 3 pieluszek muslinowych. Czekam aż sie dzidzia ujawni bo nie chce wszystkiego kupować w beżu, szarości czy bieli żeby było neutralnie. Juz nawet nie o te kolory chodzi bo przecież nie trzeba np dziewczynki w sam roz ubierac ale ogólnie o wzory, jest tyle slicznych kolorowych rzeczy np w jakieś sówki, słoniki, autka, motylki ze neutralnie ciężko wybrać. Mamy dużo czasu a przed świąteczne wyprzedaze napewno sie przydadza:)
otóż to, ja też czekam na wyprzedaże, później w styczniu też będą. Damy radę:-)
 
reklama
Do góry