reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Też śliczne. Masz jakieś preferencje do płci? [emoji3]
Raczej nie, wszyscy wkoło mówią ze przydalaby sie teraz dziewczynka bo mamy chłopczyka ale ja nie mam ciśnienia na parke:p będzie chłopczyk to tez sie będę cieszyć, w sumie do malenstwa czesciej sie zwracam w osobie męskiej:D albo bezosobowo, ale jako do dziewczynki to jeszcze mi sie nie zdazylo. Ale rzeczy oglądam zawsze dla chłopczyka i dziewczynki, później tylko z koszyka pousuwam:p
 
reklama
Raczej nie, wszyscy wkoło mówią ze przydalaby sie teraz dziewczynka bo mamy chłopczyka ale ja nie mam ciśnienia na parke:p będzie chłopczyk to tez sie będę cieszyć, w sumie do malenstwa czesciej sie zwracam w osobie męskiej:D albo bezosobowo, ale jako do dziewczynki to jeszcze mi sie nie zdazylo. Ale rzeczy oglądam zawsze dla chłopczyka i dziewczynki, później tylko z koszyka pousuwam:p
Ja w pierwszej ciąży ciągle myślałam że będzie dziewczynka. Wszystkim tak mówiłam. W 18tc usg pokazało chłopca i tak zostało. Teraz ciągle opowiadałam,ze będzie chłopiec, żeby zaczarować, bo bardzo chciałam dziewczynkę. No i mimo tych podejrzeń w 13tc że to rzeczywiście chłopiec, to jednak po połówkowych okazało się, że dobrze czarowałam, bo będzie córka. [emoji3]
 
Mnie zawsze było wszystko jedno. U mnie w otoczeniu jak ktoś chce konkretną płeć to nie wychodzi ;) moja koleżanka całe życie chciała córkę. Pierwszy syn. Druga ciąża to, oby dziewczynka i znowu chłopak. Po kilku lat zdecydowała się na trzecie z nadzieją na dziewczynkę i kolejny chłopak :p Sąsiadka miała identyczną sytuację. Jakby ktoś kazał mi teraz wybrać płeć to bym nie potrafiła.
 
Ja w pierwszej ciąży ciągle myślałam że będzie dziewczynka. Wszystkim tak mówiłam. W 18tc usg pokazało chłopca i tak zostało. Teraz ciągle opowiadałam,ze będzie chłopiec, żeby zaczarować, bo bardzo chciałam dziewczynkę. No i mimo tych podejrzeń w 13tc że to rzeczywiście chłopiec, to jednak po połówkowych okazało się, że dobrze czarowałam, bo będzie córka. [emoji3]
Haha czarownica:p no to moze u mnie tez to tak zadziała. Tak samo pierwszy maluszek miał być dziewczynką, takie nasze marzenie jakoś było a okazał sie chlopczykiem, no i wiadomo, na żadną dziewczynke bym nie zamieniła, jeszcze tylko 3 dni i sie dowiemy jeśli nie zrobi psikusa:)
 
Ja w pierwszej ciąży ciągle myślałam że będzie dziewczynka. Wszystkim tak mówiłam. W 18tc usg pokazało chłopca i tak zostało. Teraz ciągle opowiadałam,ze będzie chłopiec, żeby zaczarować, bo bardzo chciałam dziewczynkę. No i mimo tych podejrzeń w 13tc że to rzeczywiście chłopiec, to jednak po połówkowych okazało się, że dobrze czarowałam, bo będzie córka. [emoji3]
Tez tak probowalam! Ale chyba moj chlopiec pozostanie chlopcem.
 
Ubranka juz mam wszystkie kupione. Wiele nowych, ale w szmatrixach to sa piekne cuda. Ma byc dziewczynka, ale jak sie okaze Igorek to bedzie mial piekne suknie i rozowy szlafrok hahah
IMG_20181116_125516.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181116_125516.jpg
    IMG_20181116_125516.jpg
    550,3 KB · Wyświetleń: 472
reklama
Do góry