reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
@Natuś_ka a który model dostawnego kinderkrafta kupiłaś? widzę, że są w promocji!
słyszałaś o nich jakieś opinie?
ja do tej pory słyszałam tylko o chicco
a tu taka fajna cena!
dobre jest?
 
@Natuś_ka a który model dostawnego kinderkrafta kupiłaś? widzę, że są w promocji!
słyszałaś o nich jakieś opinie?
ja do tej pory słyszałam tylko o chicco
a tu taka fajna cena!
dobre jest?
Ja jeszcze niedawno odkryłam lionelo Theo również dużo tańsze niż chicco, muszę na spokojnie poczytać opinie i jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie to chętnie poczytam :)
 
@Natuś_ka a który model dostawnego kinderkrafta kupiłaś? widzę, że są w promocji!
słyszałaś o nich jakieś opinie?
ja do tej pory słyszałam tylko o chicco
a tu taka fajna cena!
dobre jest?
Takie jak na zdjęciu:)
Jest tez model UNO, choć mi bardziej odpowiada Neste. Opinii dużo nie ma, trzeba troszke poszukac. Ogólnie za ta cenę i na czas który posłuży to ok, podobno materacyk moze sie wydawać za twardy ale to się okaże, zawsze można dac inny, dziecko moze spać w rozku itd.
 

Załączniki

  • Screenshot_20181203-125727.jpeg
    Screenshot_20181203-125727.jpeg
    206,7 KB · Wyświetleń: 113
@Natuś_ka dzięki! będę kontemplować te łóżeczka w najbliższych dniach, bo dzisiaj padam

ale ostatnio też poszalałam na wyprzedaży w 5 10 15.. głównie dla córki, ale coś tam dla malucha też chwyciłam przy okazji ;)
 
reklama
Natuś_ka w chicco też ten materacyk nie jest miękki
No widzisz, nie wiedziałam bo nawet na chicco nie patrzę, nie moje progi:p na poczatku szukalam czegoś z drugiej reki bo czasami te lozeczka ktoś sprzedaje jak nowe z racji tego ze sie je krótko używa ale właśnie ceny tez odrzucają. Za używane chicco 100 euro, inne firmy tak samo mimo ze nowe są w granicach 150. Do tego trzeba jechać, obejrzeć, przywieźć a u mnie wszędzie daleko.
 
Do góry