reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Załączniki

  • 721615_5.jpg
    721615_5.jpg
    95,9 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Hej hej.
Ja jeszcze nie mogę kompletować wyprawki bo nie znam płci, ale mam już wszystko zaplanowane [emoji16]
-na w listopadzie ogarnę siebie do szpitala ( Bo na ostatniej wizycie mój gin powoedzial że będzie chciał nie położyć na ten tydz w którym urodziłam Kornelkę ) więc kupię wszystko żebym,tylko dokupię później to co potrzebne przy porodzie.
- w grudniu i styczniu obkupimy dzidzię (akurat będą promocje[emoji4])
- luty I marzec łóżeczko, komoda z przewijakiem I wózek.
- A w kwietniu to już tylko to czego zapomnę i kosmetyki dla dziecka.

Zestaw z łóżeczkiem wybraliśmy już, wózek w zasadzie też.
A właśnie może któraś mama miała wózek Anex Cross lub anex Sport no ja zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
Screenshot_20181029-062244_Chrome.jpg



Screenshot_20181008-150724_Allegro.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181008-150724_Allegro.jpg
    Screenshot_20181008-150724_Allegro.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 422
  • Screenshot_20181029-062244_Chrome.jpg
    Screenshot_20181029-062244_Chrome.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 434
Hej hej.
Ja jeszcze nie mogę kompletować wyprawki bo nie znam płci, ale mam już wszystko zaplanowane [emoji16]
-na w listopadzie ogarnę siebie do szpitala ( Bo na ostatniej wizycie mój gin powoedzial że będzie chciał nie położyć na ten tydz w którym urodziłam Kornelkę ) więc kupię wszystko żebym,tylko dokupię później to co potrzebne przy porodzie.
- w grudniu i styczniu obkupimy dzidzię (akurat będą promocje[emoji4])
- luty I marzec łóżeczko, komoda z przewijakiem I wózek.
- A w kwietniu to już tylko to czego zapomnę i kosmetyki dla dziecka.

Zestaw z łóżeczkiem wybraliśmy już, wózek w zasadzie też.
A właśnie może któraś mama miała wózek Anex Cross lub anex Sport no ja zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
Zobacz załącznik 911950


Zobacz załącznik 911949
Organizacja wzorowa ;)
Łóżeczko piękne a wózek anex bardzo mi się podoba ale mam po synku więc nie kupię nowego. A szkoda bo anexy są super.
 
Hej dziewczyny. Ja byłam w Polsce na prenatalnych, na 80% chłopak. No ale...ja oczywiście poszalałam hahaha kupiłam...sporo.

Zaszalałaś :D trochę zazdroszczę bo u mnie to będzie drugie dziecko i część rzeczy mam po córce, więc nie będzie takiego szaleństwa zakupowego, a chciałabym bo mi to frajdę sprawia

Hej hej.
Ja jeszcze nie mogę kompletować wyprawki bo nie znam płci, ale mam już wszystko zaplanowane [emoji16]
-na w listopadzie ogarnę siebie do szpitala ( Bo na ostatniej wizycie mój gin powoedzial że będzie chciał nie położyć na ten tydz w którym urodziłam Kornelkę ) więc kupię wszystko żebym,tylko dokupię później to co potrzebne przy porodzie.
- w grudniu i styczniu obkupimy dzidzię (akurat będą promocje[emoji4])
- luty I marzec łóżeczko, komoda z przewijakiem I wózek.
- A w kwietniu to już tylko to czego zapomnę i kosmetyki dla dziecka.

Zestaw z łóżeczkiem wybraliśmy już, wózek w zasadzie też.
A właśnie może któraś mama miała wózek Anex Cross lub anex Sport no ja zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.

Piękne łóżeczko, powiesz mi jaki to producent albo podeślesz linka?
 
Zaszalałaś :D trochę zazdroszczę bo u mnie to będzie drugie dziecko i część rzeczy mam po córce, więc nie będzie takiego szaleństwa zakupowego, a chciałabym bo mi to frajdę sprawia



Piękne łóżeczko, powiesz mi jaki to producent albo podeślesz linka?

Klupś Meble dziecięce. Mają naprawdę fajny i duży wybór. Znalazłam ich na allegro ale na ich stronie lepiej wszystko jest pokazane. Mi się podoba jeszcze komplet Marsel Ale to jeśli będzie dziewczynka.
Screenshot_20181008-151812_Allegro.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181008-151812_Allegro.jpg
    Screenshot_20181008-151812_Allegro.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 406
reklama
Do góry