reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
A to moje zakupki, nie wszystkie bo brakuje rekawiczek bawelnianych na raczki, czapki, rajstopek, niebieskich sztruksow, skarpetek i dresik 3 czesciowy :)
 

Załączniki

  • bluzka z odwijanym rekawem.jpg
    bluzka z odwijanym rekawem.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 25
  • body.jpg
    body.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 33
  • bodziaki.jpg
    bodziaki.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 25
  • czapeczki.jpg
    czapeczki.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 26
  • komplecik.jpg
    komplecik.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 25
  • komplet slonik.jpg
    komplet slonik.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 25
  • polspiochy.jpg
    polspiochy.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 30
anka śliczne te ciuszki. Ja lubię sobie otworzyć komodę i oglądać ubranka, które kupiłam dla Tymka. Jak jakaś psychopatka....hihihiih:-D


Dziewczyny mam dylemat co do torby na gadżety dla dziecka. Nie wiem jaką wybrać, macie już kupione? Poradźcie coś... Lepsza jest duża, czy bardziej poręczna jest mała i wystarczająca. Nie chcę chodzić obładowana, ale może w małą ciężko się spakować? W sumie mnie potrzebna jest tylko gdy będę robić wypady do pracy, żeby zobaczyć czy z załogą wszystko ok, do rodziny w odwiedziny:tak:i w ogóle ja jestem szwendacz mały...:-D
 
Ja lubię sobie otworzyć komodę i oglądać ubranka, które kupiłam dla Tymka. Jak jakaś psychopatka....hihihiih:-D

ja przynajmniej raz na tydzien wszystkie ubranka wyjmuje i ogladam. na początku moja córk aoglądała je ze mną a ostatnio spytała czy mi się to jeszze nie znudziło i juz nie chciała oglądać :)
 
Oj ja dopiero wylozylam ciuszki musze je poprac i poprasowac ale to zrobie na poczatku lutego :)
Pewnie tez bede zagladala i podgladala je :)
Co do torby to ja mialam przy wozku i byla wystarczajaca. Miescila pampersy, chusteczki, butelki, termosik i miarki z mlekiem.
 
A i jeszcze pytanie mam do mamusiek::-)
czy kołdra i poduszka wystarczy tylko jeden komplet? Czy muszę mieć dwa na zmianę. Poszewek mam 2 komplety, a no i osobno komplet mniejszy do wózka już też z kołderką i poduszką. Dlatego myślę, że to wystarczy, bo nawet jak obsika kołderkę z łóżeczka, to zawsze mogę kocykiem, albo wózkowym kompletem go okryć, no nie???:confused:
 
reklama
hej mamuśki:-)
Wpadłam poczytać co jest na tapecie jeśli chodzi o zakupy. Co do podgrzewacza, to jak Was tak poczytałam kiedy i do czego się przydaje, to zaczynam się zastanawiać czy nie zakupić. A tu mój M. mi mówi, że przeciez coś takiego mamy od mojej mamy:baffled: Kurcze....muszę przegrzebać szafę, może faktycznie tam jest?;-) wolę sprawdzić, żeby potem się znowu nie było jak z kocykiem, ze poleciałam do sklepu, a później znalazłam w szafie 3 takie same:baffled:
tere fere wczoraj dyskutowałyśmy z Gatto i resztą dziewczyn na temat czym przykrywać dzidzię w nocy. No i ogólnie wszyscy (oprócz Mumy) nie przykrywają kołderką ani nie używają poduszek. Ewentualnie takie specjalne poduszki-kliny, ale tu też zdania podzielone. We wszystkich "mądrych" książkach i w szkołach rodzenia zaqkazują używania kołder i poduszek do 1 ukończenia 1 roku życia. Ja będę używac tych specjalnych śpiworków do spania, w razie gdyby było chłodniej to nakryję kocykiem. Jak masz jedną zmianę pościeli, to ja bym na razie nie kupowała więcej. Mam 1, później dokupię w razie potrzeby.

A ja wreszcie skończyłam pranie, został mi tylko jeden koszyk do prasowania i finish!!!!:tak: tydzień prałam po 2-3 prania dziennie:szok: W szafie brakło mi półek...jutro M.ma mi dorobić. Ale mam tak samo jak Wy, otwieram sobie, oglądam jak ładnie poukładane, ale nie wyciągam, bo tak napchane, że nie chcę tego zburzyć;-) Jak będe miała dodatkową półkę i ładnie poukładam to zrobię Wam zdjecie, bo chyba nie wierzycie jaka jestem stuknięta jesli chodzi o ilość tych szmatek:-):-p
anka 26 sliczne te ciuszki!!!:tak:

aaa wyprałam ten ochraniacz do łóżeczka co niby nie wolno go było wirować, ale oczywiście zapomniałam o tym, wyprałam normalnie, na wysokie obroty wirownie i nic się nie stało:tak: w idealnym stanie....nie wiem po co są te metki?:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry