reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Hehehehehehehehe No to niech robi teżciówka, a co! Też niech ma wkład swój:-)

U mnie MÓJ sam by zrobił nawet jakby przypalił żelazkiem rękę,bo chciałby potem być chwalony... Ja oczywiście opowiadam wszystkim przy nim jaki to on zaradny i kochany... Działa! Pomaga pózniej przy każdej okazji.

Muszę zacząć z większą intensywnością stosować tą metodę :) :) :)



Wkleję Wam listę rzeczy do szpitala którą ma publikowaną mój szpital

DOKUMENTY
  • Dowód osobisty
  • Aktualna książeczka ubezpieczeniowa (30 dni) - NIP zakładu pracy
  • Karta przebiegu ciąży
WYNIKI BADAŃ (oryginalne)
  • Grupa krwi i Rh, Hbs,
  • Badania USG,
  • Morfologia, ogólne badania moczu,
  • Wszystkie inne badania (oryginalne) wykonane w przebiegu aktualnej ciąży
RZECZY OSOBISTE:
  • wygodna koszula na zmianę przeznaczona na czas porodu,
  • wygodna koszula do karmienia piersią,
  • wygodny nieobciskający biustonosz do karmienia,
  • szlafrok, skarpety, kapcie, klapki pod prysznic,
  • paczka zwykłych jednorazowych pieluch "BELLA" stosowanych jako podpaski dla mamy, majtki fizelinowe jednorazowe,
  • ręczniki: kąpielowy i zwykły,
  • przybory toaletowe i kosmetyki,
  • woda mineralna niegazowana,
  • poduszka (jasiek) przydatna przy karmieniu,
  • telefon,
  • rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie pobytu w szpitalu. - to najbardziej mi się podoba :)
DLA DZIECKA:
  • najmniejszy rozmiar pieluszek jednorazowych,
  • kilka pieluch tetrowych,
  • 3 bawełniane koszulki,
  • 2 bawełniane cienkie czapeczki i 1 cieplejsza,
  • 3 pajacyki (rozpinane w kroku) lub 3 kaftaniki i 3 pary śpiochów,
  • 2 pary skarpetek,
  • kosmetyki (wilgotne chusteczki, krem do pośladków),
  • szczoteczka do włosów,
  • ręcznik, kocyk lub śpiworek.
 
reklama
DEIZZI, tere fere- dzieki za fajne informacje.

Kazdy szpital ma swoja liste rzeczy do szpitala jak sie okazuje, ten ktory wybrałam akurat nie wymaga wogole rzeczy dla maluszka
 
tere fere no to faktycznie...przy takich objawach, to już trzeba zastosować konkretniejszą terapię. Ja mam tylko kaszel, nic poza tym...więc myślę, że muszę po prostu poczekać aż mi samo minie. Skoro już raz antybiotyk brałam i średnio pomógł, to chyba już nic nie pomoże:baffled: Oby Ci szybko i na trwałe już przeszło!!!

Dizzi ja jednak Ci radzę robić sobie po swojemu, czyli powoli pakuj sobie torbę, przyszykuj łóżeczko:tak: ja tak robię, bo mój M. to kompletnie się na takich rzeczach nie zna i jestem pewna, że jakby próbował pościelić w łóżeczku, to założyłby nasze wielki prześcieradło,wsadził poduchę i kołdrę:-D
 
Ostatnia edycja:
tere fere no to faktycznie...przy takich objawach, to już trzeba zastosować konkretniejszą terapię. Ja mam tylko kaszel, nic poza tym...więc myślę, że muszę po prostu poczekać aż mi samo minie. Skoro już raz antybiotyk brałam i średnio pomógł, to chyba już nic nie pomoże:baffled: Oby Ci szybko i na trwałe już przeszło!!!

Dizzi ja jednak Ci radzę robić sobie po swojemu, czyli powoli pakuj sobie torbę, przyszykuj łóżeczko:tak: ja tak robię, bo mój M. to kompletnie się na takich rzeczach nie zna i jestem pewna, że jakby próbował pościelić w łóżeczku, to założyłby nasze wielki prześcieradło,wsadził poduchę i kołdrę:-D


Ja pamiętam jak kiedyś mąż ubierał Anta (na poczatku jakoś) i miał mu założyć pajaca rozpinanego na całej długości. I pomyślał że spodnie jak on ubiera to na dole jest wyjście na stopy więc tak też mu ubrał (rękawy na nóżki) tylko później miał problem dlaczego raczki mają być zakryte więc mnie zawołał :) :)

Albo jak pierwszy raz zakładał pieluchę to rzucił: "a gdzie są kieszenie?" - bo "przód" tam gdzie "kieszenie".
 
deizzi dobre ale sie usmialam:)
moj ma podobnie tylko dlatego , ze jest jedynakiem i nigdy sie nie opiekowal bobasem.

Moj maz kiedys mnie rozbawil do lez jak szukalismy kurtki dla mnie na zime, jakos 4 miesiace temu. Przymierzalam jakas i mowie ta jest dobra, ale jak brzuch mi urosnie wiekszy to bedzie za mala, wiec musze szukac wiekszej na brzuch. A on na to i to z powaga: pewna jestes ze ci brzuch urosnie jeszcze? :) a wtedy bylam w jakims 4-5 miesiacu dopiero:)
 
dziewczynki stoją przed decyzją kupna podgrzewacza do butelek.
Potrzebuje podgrzewacza do każdego rodzaju butelek (bo różnie może być a nie będę się skazywała na 1 firmę) dodatkowo z możliwością podgrzewania słoiczków z jedzeniem . Funkcja sterylizacji zupełnie mi nie potrzebna.Który jest faktycznie dobry i można powiedzieć nie awaryjny , albo chociaż wygodny. Nawet nie wiem na co zwracać uwage przy wyborze
 
reklama
Do góry