reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
Co do śpiworka z długimi rękawkami to uważam, że świetnie wygląda, natomiast cenowo nie przekonuje mnie, zwłaszcza że zawsze można założyć kaftanik grubszy i efekt praktycznie ten sam;-)

W kwestii śpiworek kontra rożek, jeśli Was stać polecam zainwestować w oba bo jeśli dziecko lubi spać w śpiworku to duże ułatwienie dla mamy, nie trzeba się martwić że dziecko w nocy się rozkopie albo naciągnie sobie kołderkę/kocyk na buźkę (zdarza się niestety dlatego lepiej kocyka używać bo w razie czego łatwiej przez niego oddychać)Niestety nie wszystkie dzieci lubią śpiworek, Szczepcia denerwowało, że coś mu krępuje ruchy, budził się i płakał więc u nas bardzo krótko był w użyciu.
Co do rożka to rewelacyjna sprawa, polecam każdemu, właśnie szukam jakiegoś fajnego bo mam zamiar drugi dokupić (cienki i bez usztywnienia bo taki już mam)niesamowite ułatwienie przy karmieniu, dziecko czuję się bezpiecznie, pomaga zasypiać, osobiście uważam że jeden z moich najlepszych zakupów, przez pierwszy miesiąc był w użyciu praktycznie non stop, cieszyłam się że mam suszarkę do prania w ten sposób przerwy w stosowaniu nie były dłuższe niż 2godziny;-)
 
szczebiotka to fakt z tym rozkopywaniem, ale ja mialam dosc gruba kolderke wiec mala przez blisko 4-5 miesiecy nie byla w stanie sie tak odkopac zeby ja z siebie sciagnac. dopiero teraz rozkopuje sie na calego
 
te śpiworki po 200 i więcej złotych wydają mi się bardzo drogie. tak z zasady. przecież wiele osób w podobnej cenie kupuje łóżeczko, a ja nie mam nawet pewności, czy dzidzia będzie chciała z niego korzystać :baffled: wydaje mi się, że w tej sytuacji kupiłabym używany, albo zakładała jakąś cieplejszą górę do śpiworka na szelkach. to oczywiście tylko moje zdanie. nad rożkiem się zastanawiam. mama mówiła mi, że można go zrobić spokojnie z kocyka, którego też jeszcze nie mam ;-)myślę, że zakupami zajmę się po Gwiazdce, bo choć się nie spodziewam takich prezentów, to może ktoś wpadnie na pomysł kupienia czegoś dla niuni
 
Zgadzam sie z anka. Moj Pawel np. nie lubil rozka, natomiast w spiworku spal do momentu skonczenia 18m-cy (jak juz sie w niego nie miescil) :-) Teraz rozka nie bede miala, bo mialam pozyczony, ale spiworkow mam 4- wszystkiegrube, tylko bez rekawkow.
 
Dziewczyny jakie macie termometry dla swoich pociech? Musze jakis kupic ale tego jest strasznie duzo i nie wiem jaki wybrac? Zastanawiam sie nad bezdotykowym, moja siostra kupila taki jak jej sie dziecko urodzilo, no i niby fajny bo jak dziecko chore to mozesz nawet zmierzyc jak spi i go nie budzic ale czy sa dokladne? Jak przegladam to strasznie ich duzo i w roznych cenach i nie mam pojecia jaki wybrac. Moze macie jakies sprawdzone firmy i modele?
 
reklama
daga90 - ja kupiłam wlasnie taki bezdotykowy tylko na moim mozna mierzyc temp z czoła lub z ucha. Myśle że to dobra inwestycja bo tani nie był, a te takie zwykłe termometry elektryczne myśle ze nie są za dobre, sama w domu mialam z 5 i każdy inna temperature pokazywał, o rtęciowym nie wspomne bron boze jak by dziecko stłukło :szok:

Co do dyskusji na temat śpiworków i rozkow to śpiworek już mam a rożek dokupie bo jedno i drugie sie przyda, tak mysle

Dziewczyny a co sądzicie o pampersach DADA z biedronki? U nas obok nową otwierali i była promocja chyba po 22 zł 76szt i tesciowa nakupiła z 13 paczek roznych rozmiarow bo ponoc slyszala że są dobre i to od paru osob, sama w sumie nie wiem bo nie uzywalam hehe, tez zastanawiam czy nie wyskoczyla z tym jak filip z konopii bo jak okaze sie ze moze i sa dobre ale np uczulaja zuzie to co ja poradze wtedy
 
Do góry