reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Witajcie!
Ja dziś wzięłam się za przeglądanie gazet i wyrywanie kartek z wyprawkami dla dziecka no i oczywiście dla mnie do szpitala :-)
Następnym etapem będzie porównanie wszystkich rzeczy i wypisanie konkretnie ile czego będę potrzebowała. A gdy to już skończę i zakończy się stary rok to biorę się ostro za zakupy :-) Bo tak to tylko przeglądam internet i nie wiem co mi potrzeba i tak błądzę i zero skutków.
Dziś już się tutaj nie pojawię bo wybieram się na imieniny do szwagra więc kochane życzę miłego popołudnia i wieczorku :-)
 
reklama
dziewczyny zbliza sie powolutku czas przecen i fajnych ofert. gdybyscie na cos takiego trafily w sieciowkach, hipermarketach czy internecie - dajcie znac, zebym mogla rodzinke w PL zmobiliznowac ;-) <ladnie prosi> :-)
 
madziaa21 slyszalam rozne opinie o tych pampersach, ogolnie dobre ale zalezy od dziecka. Moja ciotka zachwala i mowi ze nie ma co niepotrzebnie przeplacac bo sa dobre i ich corka je toleruje, ale ostatnio rozmawialam ze szwagrem i mowi ze ich mala toleruje tylko oryginalne Pampersy a wszystkie inne ja obparzaja albo uczulaja, a testowali juz kilka rodzajow nawet huggies (czy jak to sie tam pisze) i z Rossmana. Moja siostra natomiast zachwala wlasnie te Rossmanoskie bo mowi ze sa niedrogie a nie widzi za duzej roznicy z tymi drozszymi. Wiec wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od dziecka, ale moze jak od poczatku maluszek na nich bedzie i nie uczula odrazu to moze podpasuja.

A jesli chodzi o termometr to pytalam w jednej aptece taki bezdotykowy kosztuje 116zl, na allegro mozna tez kupic w tej cenie ale tansze tez sa tylko nie wiem czy troche nie strach bo w aptece to sobie moge go obejrzec a przez allegro to zdjecie moze sie troche roznic i wrazie jak by sie popsul to niby jest gwarancja ale troche wiecej zachodu zeby reklamowac
 
w tesco wszystkie dziecięce ciuszki -30%, dodatkowo można wykorzystać kupon -25zł przy zakupach za min. 50zł
do 05.12 (kupon mam, mogę podesłać mejlem jak ktoś zainteresowany ;))

kupiłam dziś 2pak spodni dresowych, dżinsy i dwie koszulki za co zapłaciłam 35zł :-)
 
madziaa21 moja siostrzenica "jedzie" na nich od 3 lat i nic sie nie dzieje, bratanek od 6 miesiecy tez.
Mru dziekuje Ci :tak: licze na wiecej :tak:
daga ja sie tez zaopatrze w ten termometr, ale na allegro. w sumie to nawet zdarzaly mi sie reklamacje (m.in. szczoteczka elektryczna do zebow) i nie byly zbytnio klopotliwe.
 
Maryńka mnie wlasnie nigdy sie nie zdarzaly reklamacje na allegro wiec jeszcze zobacze. Narazie i tak jeszcze nie kupuje czekam na jakis przyplyw gotowki bo narazie swieta sie zblizaja i jeszcze inne wydatki wyprawkowe, tylko przegladam, jak bede juz finansowo przygotowana to moze kupie przez allegro jak bedzi eduza roznica w cenie, moze jeszcze na jakas promocje uda mi sie trafic :)
 
daga90,maryńka - co do termometrów - nie doradze dobrego, ale za to zdecydowanie mogę odradzić termometr z firmy babyono - to jeden z najpopularniejszych na allegro, ale kompletna porażka. ja swój reklamowałam 3 razy - za każdym wymieniali mi na inny i każdy błędnie pokazywał temp.
madziaa21 - jak ci nie przypasują pampesry biedronkowe to na pewno znajdziesz wielu chętnych na odkupienie po takiej cenie. ja będę pierwsza w kolejce :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeśli chodzi o termometry to jak będziecie miały okazję to zakupcie sobie ten, co jest w lidlu nie raz na promocji. Co jakiś czas się pokazują i kosztują 50 zł ale są naprawdę dobre. A co do pieluch, to u Nas zdały egzamin tylko oryginalne pampersy, reszta powodowała odparzenia (zwłaszcza dady biedronkowe) albo uczulenia.
 
Do góry