reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
hej dziewczyny. ja mam taki sam wózek jak patrycja. i powiem że w porównaniu z naszą spacerówką jest rewelacyjny. bardzo dobrze się go prowadzi. tyle tylko że zajmuje cały bagażnik w samochodzie :crazy: a spacerówka to totalny nie wypał. jeszcze jak zawieszę jakąś torbę na rączce to nie można nią nawet skręcić... :wściekła/y:
 
Fajnie że jest wśród nas tyle doświadczonych mam :) Wszystkie opinie mile widziane i te dobre i te złe aby już żadna z nas nie przeklinała spacerów przez nieodpowiedni sprzęt, dlatego dziewczyny, wklejajcie linki również do tych nie polecanych ku przestrodze innym.
 
iza marina ja miałam mutsy dla córki! :-D tylko na stelaży 3rider, dla mnie wygodniej manewruje niż urban. Jedyne co mi przeszkadzało to mała gondola... I trafiłam na model, w którym daszek od gondoli trochę opadał. Kupiłam nowy bez fotelika za 1700zł, ale byłam bardzo zadowolona :-) używany możesz spokojnie kupić, te wózki są wytrzymałe.
A ja teraz zakochałam się w wózku http://dino.sklep.pl/nowy/bebecar-s...2011-huggies-newbornkurier-gratis-p-9295.html
Wiecie co, ja chyba kupię wszystko po porodzie, w pierwszych dwóch tygodniach. Szybciej kupię jedynie kilka ubranek do szpitala. Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Marcia, dziękuję za opinię, 3rider też mi się podoba ale jednak wolę 4kołowce, głównie ze względu na nasze tereny spacerowe często wybieramy się za miasto a lato spędzamy nad morzem a urban rider daje rade po plaży.
Przednia skrętna oś na początku sprawia problemy ale wystarczy opanować co i jak dla mnie jest super.

Gondolka wiem że jest stosunkowo mała i gdyby nasze maleństwa miały się rodzić jesienią lub na początku zimy to mógłby być problem ale przy marcowym maleństwie to idealnie bo jak dziecko zaczyna siadać to i tak trzeba na spacerowe siedzisko przerzucić. Choć moja bratowa rodziła we wrześniu i mała jeździła do początku kwietnia w gondoli później zaczęła siadać i się przerzucili na siedzisko spacerowe i mimo iż mała była dość dużym niemowlakiem spokojnie się mieściła te pół roku w gondoli.

Jedyne co na dzień dzisiejszy jest dla mnie minusem to ten mini koszyk na dole, ale wiem że można dokupić dodatkowo duży gdyby faktyczne ten mi nie wystarczał.
 
Wiecie co, ja chyba kupię wszystko po porodzie, w pierwszych dwóch tygodniach. Szybciej kupię jedynie kilka ubranek do szpitala. Co o tym myślicie?
Obyś znalazła czas i Ty Kiniusia, po porodzie to się zwykle korzysta z chwil kiedy dziecko śpi i wtedy się śpi razem z nim, albo doprowadza do ładu i składu. Ale to przecież Wy o tym decydujecie :-)
 
Będzie jeszcze M. i mama przyjedzie do mnie, więc nawet gdyby nie ja to oni, zakupy mogę zrobić też przez internet i posłać M. po odbiór tylko ;) coś się wymyśli.
A większość rzeczy i tak mam po Zuzi...
 
reklama
Do góry