reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Ja dostałam od przyjaciółki 4 wielkie pudła ubran po jej synku. Mam tez łóżeczko. Tak naprawde to nie wiele bede musiała kupic dla maluszka bo posiadamy strasznie duzo rodziny i przyjaciół z dziecmi. Więc od poczatku mamy duże wsparcie pod tym względem. Wózek tez mamy obiecany. i nie specjalnie przejmuje sie tym, ze sami nic nie bedziemy musieli kupic :)
 
reklama
Weszlam na watek listopadowek i widze ze xlander oraz wozki Tako dosc czesto sie powtarzaja.
Szczerze to mialam Tako i nie chce go bo jest ciezki:baffled:
Spacerowke mam i nikomu nie oddam bo jest rewelacyjna, jak bedzie syn to bedzie jezdzil w wozku brazowo rozowym:-D:-D
Kupilam przy Laurze Maclaren Techno XLR i lepszej spacerowki nie widzialam, szkoda ze nie produkuja gondoli:baffled:
Kumpela mi chce pozyczyc wozek wiec nie wiem co zrobic:nerd:
 
Betina z gondola strasznie ciezki i musze przyznac ze przy skladaniu pare razy przytrzasnelam sobie palca:baffled:
Jego zaleta jest to ze sie go swietnie prowadzi:tak:
Ja mialam Mikado Ox-Ford
 
My z mezem kupilismy wozek grander tutek. Cena nowego 3w1 to 1508 zl. Mam nadzieje, ze nie bedziemy zalowac tego zakupu. Pan w sklepie mowil, ze sprzedaja sie od kilku lat bardzo dobrze i ze prawie wcale nie ma reklamacji na ten wozeczek. Pozyjemy....zobaczymy :-)
 
cześć dziewczyny:-), jak już pisałam w wątku "poznajmy się", w mojej rodzinie od ponad dwudziestu lat nie było dzieci, niewiele moich koleżanek je ma, więc nie mam żadnych doświadczeń w tym temacie. Mam tysiące pytań i chciałabym poznać Wasze opinie :-)

Zaczynam zastanawiać się nad wózkiem oraz meblami dla dziecka.

Jeżeli chodzi o wózek podoba mi się x -lander x - move. Potrzebuję wózka dającego sobie radę w trudnym terenie / dlatego duże dmuchane koła/, poruszam się samochodem i mieszkam w domku, do którego wchodzi się po ok. 15 schodkach. Sama jestem drobna i niezbyt silna, stąd moje obawy o wagę, łatwość składania. Czy mogłybyście coś mi poradzić?

Niepokoi mnie coś jeszcze. Czy to prawda, że po ok 6 miesiącach wózek wielofunkcyjny większość osób zamienia na spacerówkę? Mąż nie byłby zadowolony, gdybym mu oświadczyła, że musimy tak szybko kupić kolejny wózek :baffled:

Jeżeli chodzi o mebelki, chciałabym wiedzieć, czy konieczna jest komoda z przewijakiem, czy dawałyście radę bez niej? Czy macie doświadczenia z przewijakami nakładanymi na łóżeczko? Chciałbym też dowiedzieć się, czy któraś z Was spotkała się z takim łóżeczkiem: Bellamy Meble Dziecięce. Dla dzieci i młodzieżowe
 
gnagna ładne łóżeczko :)
a pod pytaniem o zamiane wózka się podpisuje bo tez sie nad tym zastanawiałam. moze bardziej doswiadczone mamy nam pomoga ;)
 
tak tak, czekamy na porady wózkowe :) i w ogóle porady dotyczące kompletowania wyprawki, co jest naprawdę niezbędne, a co można sobie podarować
 
gnagna osobiście wolałam wózek głęboki a później spacerówkę do której się przesiedliśmy jak Misiek miał 10 miesięcy. do 9 miesiąca jeździł w głębokim, ale siedział w nim wygodnie z kocykiem pod pleckami;)
łóżeczka fajne znalazłaś, ale dla mnie wadą jest to, że nie można wyjmować szczebelków dla Malca.

takiej typowej komody z przewijakiem nie mam, ale dostaliśmy kiedyś taką meeeega wielką szeroką na 120cm a głęboką na 80cm i na górę najpierw kładliśmy gruby koc i ręcznik a później taki zwykły przewijak.
teraz będę kupować w ikei coś takiego
GULLUNGE Podkładka do pielęgnacji - IKEA
i na ławie u nas w sypialni będzie na noc dla Maleństwa. a fajne to bo byłam obmacać z każdej strony, takie miękkie, ceratkowate i są pokrowce na to
GULLUNGE Pokrycie - IKEA
 
reklama
gnagna osobiście wolałam wózek głęboki a później spacerówkę do której się przesiedliśmy jak Misiek miał 10 miesięcy. do 9 miesiąca jeździł w głębokim, ale siedział w nim wygodnie z kocykiem pod pleckami;)
łóżeczka fajne znalazłaś, ale dla mnie wadą jest to, że nie można wyjmować szczebelków dla Malca.

ja jestem zupełnie zielona. a są takie zwykłe wózki głębokie z pompowanymi kołami i rozkładane, żeby można było je chować do samochodu?

a po co wyjmuje się pojedyncze szczebelki z łóżeczka? Z opisu łóżeczka wynika, że istnieje możliwość demontażu dwóch bocznych ramek. Ja to rozumiem jako możliwość demontażu boków, ale może chodzi o coś innego ...
 
Do góry