reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Ja nawet nie myślę o lataniu po sklepach... Wszystko przez internet :-D po porodzie nawet ze szpitala będę mogła zamówić.
Ale to się jeszcze zobaczy, plany planami, ale napewno szybciej co nieco kupię, bo zachwycona będę, bo przecież znajdę coś wyjątkowego, a potem tego już nie będzie, wykupią, itp :-D jak się coś spodoba to nie ma przebacz!
 
reklama
Dziewczyny, pewnie zadna z Was o tym nie myslala, ale ja na przyklad w ogole nie mialam wozka z gondola. Od urodzenia uzywalismy spacerowki z kladzonym na plasko tylem. Wozek sprawdzil sie w 100%, a do tego byl i jest tani, lekki, zwrotny i mozna go zlozyc w sekunde. Zajmuje tyle miejsca, co nic (wejdzie nawet do bagaznika Malucha:) i jeszcze jest miejsce, sprawdzalismy u dziadkow) i sluzy nam juz 2 lata. Teraz tez nie bedziemy miec gondoli- uwazam, ze to niepotrzebnie wyrzucone pieniadze, bo taka gondola sluzy 3 miesiace, jest wielka, ciezka, zajmuje full miejsca, a potem tylko zagraca mieszkanie. Wiem, ze etraz sa te wszystkie travel systemy 3 w jednym, ale jak patrze na wage i ceny, to siwieje. W koncu to tylko wozek, a nie Mercedez:-)
W kazdym razie, jesli ktorejs moj pomysl przypadnie do gustu, to namawiam na zakup tego modelu wozka: petite star zia 3 albo 4. Rewelacja. eJedyny mankament - nieduze kolka i ciezko po piasku i dolach i trawskach sie idzie. No my akurat glownie po miescie go uzywalismy, a na urlopie prowadzilismy po sciezkach. Nadmienie, ze wazy tylko 6.5 kilo!

petite star zia 3 - Szukaj w Google
 
Ostatnia edycja:
iza marina - mi tez się bardzo urban rider podobał... poszłam do Świata Dziecka, zeby nim pojeździć to mi odradzili... powiedzieli, że jest dla osób wysokich - bo rączka jest wysoko.... stelaż spory jednak.... a tą skretna oś to się chyba blokuje z tego co pamietam....
polecili nam Mutsy transportera - i praktycznie jestesmy na niego zdecydowani... malutki stelaż - waży tylko 8,5 kg... spacerówke można w 2 strony mocować... rączka sie składa i możesz dostosować do swojego wzrostu...

a Ty byłaś w sklepie widziałas je na zywo?? czy tylko na zdjęciach??
 
Cześć dziewczyny...
ja tez juz zaczęłam kompletować, z mężem też wpadlismy w szałkupowania, jak tylko coś widzimy oglądamy kupujemy :D

A tak poza tym zamówilismy juz łózeczko na działkę. Do domu jeszcze troche zanim kupimy.

Mam do was pytanko

Moja koleżanka chce sprzedać fotelik MAXI COSI max 300 zł czy któraś z Was byłaby zainteresowana?
Stan idealny!!!
 
Wczoraj w sklepie widziałam fajne ubranko dla maluszka ale w końcu nie kupiłam. Po wtorkowej wizycie jak wszystko będzie ok to może zacznę coś kupować :)
 
ja najpierw mowilam ze po genetycznym owieram szlaban zakupowy, ale dalej nic nie kupowalam, teraz daje sobie czas az sie dowiemy kto w brzuszku siedzi
 
agula urban rider też ma teleskopową regulowaną rączkę, już nie pamiętam na ilu poziomach ale zakres jest dla mnie wystarczający a wysoka nie jestem mam 162cm wzrostu. Ja miałam okazję używać tego wózka, ma go moja znajoma i poleciłam go bratu i oni tez zadowoleni, choć bratowa do marketu woli parasolkę bo że bardziej skrętna. Do tego modelu można kupić małe obrotowe koła więc jeśli okaże się, że takich potrzebujemy to je dokupię. My już zdecydowaliśmy się dawno na ten model i udało mi się już go kupić- jest to nasz pierwszy zakup udało nam się kupić używany zestaw ze skórzaną rączką na której bardzo mi zależało- gondola + spacerówka w stanie idealnym jeszcze na gwarancji za 900 zł cieszyłam się jak dziecko. Teraz czeka grzecznie w piwnicy. Ludzie od których kupowaliśmy mieli ze trzy wózki i mało używali. Jestem mega zadowolona. Nie namawiam nikogo bo wiem że są osoby zadowolone z tego wózka ale i takie których nie spełnił oczekiwań dlatego uważam że koniecznie trzeba indywidualnie decyzję podjąć.
 
ja już nie mogę się doczekać kupowania...sporą część rzeczy mam po Gabrysiu ale teraz będę kupowała rarytasy, które mi sie marzyło ale szkoda am było już na nie kasy:-)
 
ja chcialam sie wstrzymac z kupowanie az nie poznamy plci ale mamy niezla okazje na wozek wiec mozliwe ze juz w przyszlym tyg cos kupimy ;) unisex
 
reklama
My nie mogliśmy zwlekać bo taka okazja by się nam nie powtórzyła, a kolor jest jak najbardziej unisex bo głęboka czerwień, dobre i dla dziewczynki i dla chłopca. Ale wózek to jedyny zakup jaki dokonaliśmy, ubranka to dopiero jak poznamy płeć, bo jeśli będzie dziewczynka to bardzo dużo ubranek dostanę od bratowej a jeśli chłopak to zobaczymy co da się z tego wybrać uniwersalnego.
 
Do góry