reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

hejka.
co do koszul to mam dwie nowe:)ale biore tez jedna ktora mam juz od jakiegos czasu. stanik do karmienia mam na razie jeden.
Nomi tez widzialam lozeczo. bardzo ladne. my tez mamy turystyczne:)
szczebiotko na razie wszystko jest schowane wiec fotek nie zrobie:-(jak juz wszystko bedzie gotowe,rozlozone dla malego to wtedy pstrykne:)
mam mozliwosc odkupienia takiej oto karuzeli za 60zl Karuzela Rainforest + pilot - Fisher Price - K3799 cena 189.00 PLN chyba sie z zdecyduje bo juz ja widzialam i jest w super stanie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam jedną rozpinaną koszulę, dokupię sobie jeszcze jedną i będą sobie potem czekać do kolej ciąży ;) jakoś wolę klasyczne piżamy.
a pampersów wystarczy paczka 27 szt?
 
Dziewczyny, dzięki za rady dot. leżaczków :))))

Szczebiotko
, ja pisałam że mamy klin ale nie ja wrzucałam linka, ale to żaden problem - mamy dokładnie taki: FIKI MIKI Poduszeczka Klin 38X60 cm (2938640316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mam nadzieję, że zakupione biustonosze się przydadzą, że piersi nie urosną już i będzie jak piszesz.

We wtorek przyjeżdżają do mnie komody, które zamówiłam a w środę będzie ich montaż :) Już nie mogę się doczekać aż będę mogła się do nich przepakować bo na razie wszystko upchane w szafie mam i muszę uważać by mi się z szaf nie wysypało ;) W przyszłym tyg. zaczynam pranie :)
 
dziewczyny, na razie nie wkleję zdjecia wózka...no chyba, że chcecie samą gondolkę...bo reszta czyli stelaż i spacerówka są w garażu. Stwierdziliśmy, że nie ma co trzymać tego w domu, myślę, że nie tak szybko wyjdę z Młodym na spacer. A nawet gdyby była ładna pogoda, to zniosę go w gondolce i zapnę do stelaża już na dworze. Tak więc całego wózka nie mam w domciu. Jutro zrobię zdjęcie gondolki to wkleję. Dziś byli goście, oglądali wszystko dla Julka, w tym wózek i bardzo im się podobał:tak: Najważniejsze, że mi się podoba;-):-)
 
az 3/4?? kurcze, ja mam taką niechęć do tych koszul.. zamówiłam na allegro dwie i miałam nadzieje ze to wystarczy. i ze zaraz po porodzie dam jedną mężowi do wyprania (jesli bedzie sie jeszcze nadawac ;) ) i zeby mi przyniósł z powrotem...

lilikasia juz pamiętam :)

Też wydaje mi się za dużo. JA mam się stawić około godz. 17 dzień przed cc więc założę wtedy piżamę, w dzień cc dostanę szpitalną koszulę, a wieczorem i kolejne dni w szpitalu opieram na dwóch koszulach o karmienia.



Co do porodu to moje zdanie jest takie że każda kobieta powinna mieć wybór czy czuje się na siłach rodzić naturalnie ze znieczuleniem czy przez cc. Niestety nie zawszę jest możliwy taki wybór. A prawda jest taka że każda z nas najlepiej zna samą siebie, każda jest indywidualna, o innym poziomie bólu i nie powinnyśmy być wszystkie wkładane do tego samego worka. Dla niektórych cc jest rewelacyjne (w tym dla mnie) a dla niektórych największym bólem jaki w życiu spotkały i odwrotnie. Ja zgodziłabym się urodzić naturalnie ze znieczuleniem w kręgosłup. Niestety w moim szpitalu taka opcja to niepotrzebny przywilej i nie wchodzi w grę dlatego cc.
 
Zabka mi się starsznie ta karuzelka podoba!!! do tego ma świetne opinie, sama taką chce i właśnie cieszę się jak wariat bo kupując odkurzacz dostanę voucher w prezencie do sklepu gdzie ją mają i zapłacę jakieś 10f tylko tak więc mam praktycznie karuzelkę w cenie odkurzacza:-D

Królowa dziękuję bardzo za linka:-) Fajnie, że już będziesz miała te komody, ja sama już przemeblowania nie mogę się doczekać;-)

Lilikasia na bardzo krótko starczy Ci taki zapas pieluch, takiego maluszka trzeba dość często zmieniać więc zdarzyć się może, że 27szt nawet na 3dni może Ci nie starczyć, optymalnie liczyła bym jakieś 7pieluch na dobę ale nie jest powiedziane, że nie zużyjesz np 10 jednego dnia

Katiuszka a czemu nie chcesz wychodzić z Małym??? Mój Szczepek się 8lutego urodził i już 2dni po tym na pierwszym pół godzinnym spacerku byliśmy. a zdjęcie gondoli jak najabrdziej, wrzucałaś może linka do tego wózka w ogóle, bo jakoś mi umknęło to
 
Szczebiotko sprzedawca, ktrego polecalas tez sprzedaje ta poduche - Super poduszka KLIN dla niemowlaczków (2940557641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A tak w ogole to sie musze pochwalic, ze wzielam meza w obroty i kupilismy wszystko dla malucha. W piatek jedziemy do Polski odebrac paczki no i bedzie prasowanie, ukladanie.
Zabko, Szebiotko ja tez marze o tej karuzeli, ale stwierdzilam, ze kupie ja po urodzeniu dzidka, ewentualnie komus zasugeruje, ze ja chcemy. Dam dzieciakowi spokoj i oszczedze mu bodzcow na poczatek ;-)

Boze jak sie ciesze, ze ja do szpitala tylko kosmetyki, szlafrok i papcie biore!
 
Też chcę kupić tą karuzelę, jest ekstra :)
na razie mam z tej serii "Rainforest" leżaczek z wodospadem :D rewelacja :) oby małej się podobał tak samo jak mi :p
 
reklama
Do góry