reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

reklama
ja się właśnie przemyślałam sprawę i nie kupuję tetry tylko bambusowe...są super miękkie i na pewno o niebo przyjemniejsze dla skóry malucha niż tetra:-D
 
dzięki dziewczyny:-)
Koszyk mam, bo kupiłam za chyba 5funtów na markecie. Normalnie bym nie kupowała, jest łóżeczko- więc wystarczy, a taki koszyk to ile może posłużyć? nie wiem dokładnie, ale nie za wiele:no: a w sklepie troszkę kosztuje...A wózek...no taki mi się podobał i taki mam;-)
tere fere gdzie kupiłas te pieluszki muślinowe? kiedyś podawałaś mi sprzedawce z Allegro..to u niego?
ala84 co to za pieluszki bambusowe???:szok::baffled: pierwszy raz słyszę...czym się różnią od tetrowych lub flanelowych?
 
ala o kurka rurka,:happy: o takich bambusowych nie słyszałam, ten muślin już przypadkiem znalazłam, bo też nie słyszałam...daj linka do tych Twoich:tak:

katiuszka ja wzięłam z tej kolekcji once upon a time NOWOŚĆ !! Pieluszki muślinowe - Idealne na PREZENT (2958019610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
hahaha tere fere właśnie mi przypomniałaś, że mam licytację na ebay-u tych pieluszek:tak: Dokładnei te same!!!! ale zbieg okoliczności:-D muszę tam zaglądnąć czy je wygrałam;-)
 
Basiatoja śliczna ta pościel:-)

Katiuszka super kolorystyka tej gondolki, bardzo mi się to obicie w środku podoba!:-) jeśli o te pieluszki "muślinowe" chodzi to tu po prostu tak tetre nazywają;-) to bawełna i to, w Polsce występują pod nazwą pieluszek tetrowych w UK pod jako muslin squares. Z tego co rozumiem o miękkości decyduje splot:tak:
Anka a propos pieluszek tetrowych bo chyba byłaś zainteresowana, napisałam właśnie do tego sprzedawcy o którym wspominałam, żeby doradził które są najlepsze ma na swoich aukacjach kilka rodzai jak mi odpiszę dam znać, ja raczej kupię bo nawet najdroższe o połowe tańsze niż tu w uk najtańsze a i tak kilka rzeczy mam zamiar zamówić u niego
 
reklama
Do góry