reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Maryńka wielkie dzięki:-) przestałam monitorować co nowego ma od kiedy zamówiłam ostatnio, a teraz jak weszłam, zanim Królowa mi link przesłała to wyskoczyło mi tyle tego, że oczopląsu dostałam;-) muszę do Niego w takim razie napisać jeszcze jakie pieluszki tetrowe poleca i zamówie znów kilka rzeczy oszczędzając na przesyłce, i tak miałam w planie małe flanelowe wziąć tam bo są super.
Co do karuzelki ja też na pewno od razu wieszać nie będę ale wolę mieć kupioną wcześniej bo potem jak Maluch już jest to i tak nan stop coś trzeba dokupować, jak nie pieluchy i kosmetyki to ciuszki więc na bieżąco sporo wydatków.

Monisia ta fisher price też ma muzykę poważną i dodatkowo odgłosy dżungli;-) ta karuzelka, którą pokazujesz faktycznie fajna, ja jednak po prostu zakochana jestem w tej serii "rainforest" fisher price:-)
 
reklama
hejka.
co do koszul to mam dwie nowe:)ale biore tez jedna ktora mam juz od jakiegos czasu. stanik do karmienia mam na razie jeden.
Nomi tez widzialam lozeczo. bardzo ladne. my tez mamy turystyczne:)
szczebiotko na razie wszystko jest schowane wiec fotek nie zrobie:-(jak juz wszystko bedzie gotowe,rozlozone dla malego to wtedy pstrykne:)
mam mozliwosc odkupienia takiej oto karuzeli za 60zl Karuzela Rainforest + pilot - Fisher Price - K3799 cena 189.00 PLN chyba sie z zdecyduje bo juz ja widzialam i jest w super stanie:)

Bardzo fajna karuzela :) sama bardzo bym taka chciała, ale kurcze za dużo tych wydatków więc pomyślę po porodzie :)


Ja mogę się pochwalić bo zakupiłam ostatnio taką pościel do łóżeczka :
4-elementowa - Pościel 4 częściowa I Love Mommy and Daddy beżowa - Bon Dodo - TuTuTu - ubranka dla dzieci i niemowląt, artykuły dziecięce, sklep internetowy
 
Szczebiotka a wiesz, ze nawet nie wiem dlaczego tak mi się ubzdurało, że nie prędko wyjdę na spacer:baffled: Chyba przez tą zimę:sorry: Myślałam, że będę wychodzić na "wietrzenie" tylko do ogródka, a nie na dalsze spacery. No ale zobaczymy...ale chyba i tak po dwóch dniach to raczej się nie wybiorę:sorry:
A to zdjecie obiecanej gondoli, reszta w garażu:-)
Aaa to jak już wklejam to i koszyk mojżeszowy:)
Zobacz załącznik 533098Zobacz załącznik 533099 DSC_0095.jpg
 
Dziewczyny jak już kupicie karuzelę, to dajcie znać czy pilot działa z innego pokoju, bo jestem ciekawa. Mój nie działa, ale w zasadzie to tylko "zabawka" może za wiele oczekuję...z kilku metrów załapie, ale to i tak już wystarczy.;-)

katiuszka, słodki ten Twój kosz mojżeszowy.:-p


Jeśli ktoś myślał o pieluszkach muślinowych, to serdecznie polecam, są cudnie mięciutkie. :tak:
 
Ja mam taka typowa kolyske (wrzuce jutro zdjęcie). A jakoś nie potrafię dokonać wyboru co do karuzeli :( tego tyle i nie wieku czy warto wydawać wiecej kasy, czy na długo posłuży itp

Chcialam jeszcze napisać, ze w końcu kupiłam sobie dwie sztuki koszul szpitalnych :) dorwalam promocje w h&m i jedna kosztowała 20 złotych. Ma guziczki w razie karmienia piersią
 
anka wyglądają prawie jak tetrowe ale są o wiele delikatniejsze i męciusie, jak puszek małej kaczuszki...hihihihihihihih
hej anka, kobito, nie dość, że mamy ten sam tydzień i dzień ciąży:tak: to jeszcze Twoja Niunia urodziła się w dniu, kiedy ja brałam ślub.:-) O której ją urodziłaś?? Ja miałam ślub o 16.15, pogoda była parno-słoneczno-burzowa. Na wesele niekoniecznie dobra.;-)
 
reklama
Do góry