reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

Dziewczyny w programie mamo to ja pediatra odradzał termometr do ucha. Twierdził, że taki termometr zawyża temperaturę, więc i tak trzeba sprawdzić ją jeszcze innym.
 
reklama
No to się załatwiłam!:crazy:
Właśnie wracam od lekarza do domu zamiast do roboty. Dostałam Duomox i mam leżeć w chałupie z dupskiem. Faken!


Co do otulaczy-ochraniaczy, ja bym odwirowała tylko na słabych obrotach, żeby nie zdezelować tego. Ale może, któraś z Was już prała i wie jak to zrobić?????????????????? Też nad tym dumam:confused::confused:

liliikasia
tak jak mówisz, mnie też to mówiono...ale może najlepiej zrobić tak, że sprawdzić go kilka razy pod rząd i jeszcze sprawdzić jakimś drugim, nawet pożyczyć od kogoś na sprawdzenie-zsynchronizowanie
 
Ostatnia edycja:
tere fere na co dali Ci ten antybiotyk??? na ten kaszel? kurka...ja brałam inny (angielski) przez tydzień, ale dalej mnie chyrla...może trzeba inny? byłam dziś w przychodni, ale już nic nie mówiłam, że nadal kaszlę, może powinnam?:baffled:
Masz rację, co do prania tych otulaczy...lekko odwiruję, bo mi zaleje całą łazienkę jak powieszę takie z wadą no i będzie się suszyć z tydzień:baffled::tak:
 
lilikasia, pewnie co lekarz to opinia, jak my jesteśmy u lekarza to nam właśnie takim do ucha sprawdzają temperaturę.

Noelka ja zanim urodziam Szczepcia od 38tyg praktycznie co tydzień byłam bo miałam skurcze i odsyłali mnie do domu bo rozwarcie miałam na 2cm (przez miesiąc z takim chodziłam) jak pojechałam w 42tyg wieczorem ze skurczami też mnie chcieli odesłać bo nadal żadnych zmian ale ja już byłam tak zmęczona, że poprosiłam żeby mi coś mocniejszego przeciwbólowego dali i tylko dlatego mnie zostawili w szpitalu a niecałe 3godziny później wody mi odeszły i poród się na całego rozkręcił.
Nie martw się, że więc że bedziesz panikować, jeśli będę skurcze regularne to dzwoń i jedź na sprawdzenie, najwyżej do domu Cię odeślą, nikt nie będzie Ci robił nieprzyjemności.
Ja już rodziłam i to stosunkowo niedawno i jedyne co wiem, to że niestety ciężko odróżnić te właściwie od przepowiadających, fakt że jak już poród się rozkręcił to te bóle mega mocne ale nie mam zamiaru czekać na takie aby jechać do szpitala;-)

Dziewczyny z uk, jakby co właśnie gazetkę tesco dostałam i mają dużo fajnych promocji, np ten sterylizator avent też za 12f, i z aventu też zestaw startowy butelek za pół ceny
 
katiuszka, dali ogólnie na infekcję ten antybiotyk. Osłuchała mnie wypytała o objawy i przepisała. A moje objawy, to katar, senność,ogólne otępienie, temperatura, okropny kaszel z dołu płuc i ból gardła. Powiedziała, że daje i tak najsłabszy. Wyczytałam na ulotce, że ma bardzo mały,albo żaden wpływ na dziecko i że nawet podczas karmienia można go brać, więc łyknęłam, bo ogólnie czuję się gorzej...:-(
Dostałam jeszcze syrop tymiankowy złożony (do południa brać), żeby wykrztusić "dziada" z płuc i prawoślazowy, żeby złagodzić gardło.
 
Szczebiotka
Deizz
ala-84
dziewczyny
dzieki za info dot termonow.bede sledzila zwlaszcza Wasze info skoro terminowo rowno konczymy
Deizzi skoro Ty z Wielkopolski to moze z Poznania?

Co do wyprawek to kzdy mowi ze to czy tamto zbyt wczesnie, a ja uwazam ze juz czs zebrac wszystko bo nigdy nic nie wiadomo


Niestety nie :) 100 km mam do Poznania :)

Mój mąż mówi że przesadzam z tą torbą i spokojnie do początku lutego mogę jej nie pakować. A jak mu się spytałam kiedy łóżeczko przyniesie i skręci to mi powiedział że jak w szpitalu będę... Aha... Już to widzę jak prasuje pościel, ubiera...
 
Deizzi, hihihiihihihih słuchaj skoro tak chce, to daj mu się wykazać:-D.A może wcale nie jest taki głupol i Cię zaskoczy,:-) że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Czasem faceci udają, że czegoś nie potrafią, bo im tak wygodnie. A raczej to u nich norma.:eek: A tu zobaczysz, wrócisz ze szpitala i będzie łóżko skręcone, pościel wyprasowana i transparenty rozwieszone "HOME SWEET HOME" albo "witamy BEST MOM"..hihihihihihih:-D
 
Betina no mąż wąż i na dupcię dobry ;) a najlepsze, jak mój D się w niego na początku wtulił to oddać nie chciał:-D
piżamka bardzo fajna:tak:

zapisałam sobie aukcję z termometrem, będę polować ;)
 
Deizzi, hihihiihihihih słuchaj skoro tak chce, to daj mu się wykazać:-D.A może wcale nie jest taki głupol i Cię zaskoczy,:-) że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Czasem faceci udają, że czegoś nie potrafią, bo im tak wygodnie. A raczej to u nich norma.:eek: A tu zobaczysz, wrócisz ze szpitala i będzie łóżko skręcone, pościel wyprasowana i transparenty rozwieszone "HOME SWEET HOME" albo "witamy BEST MOM"..hihihihihihih:-D

Znam go :) Zejdzie na dół i powie: "MMMMAAAAAMMMMOOOO! Weź mi pomóż bo ja nie wiem co i jak. Jak to w ogóle prasować????" i teściówka zrobi :)
 
reklama
Hehehehehehehehe No to niech robi teżciówka, a co! Też niech ma wkład swój:-)

U mnie MÓJ sam by zrobił nawet jakby przypalił żelazkiem rękę,bo chciałby potem być chwalony... Ja oczywiście opowiadam wszystkim przy nim jaki to on zaradny i kochany... Działa! Pomaga pózniej przy każdej okazji.
 
Do góry