reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowo ;-)

kupiłam, przetestowała, zakochałam się, polecam!
kojec_4g.jpg
 
reklama
o taak Betina ;)

właśnie leżę z moim mężem wężem ;) i potwierdzam, że to boskie stworzenie, mąż idealny, otuli, wysłucha, cicho siedzi :p

ja nie musiałam kupować, mamy męża węża wędrowniczka hehe ja dostałam od mojej przyjaciółki :) i fajne jest to, że po porodzie służy też maluchowi, otula i np przy karmieniu się przydaje ;)
 
Cześć dziewczyny,

słyszałyście o ruchu Matek I kwartału?

W skrócie, rząd planuje uchwalić reformę wydłużenia urlopu macierzyńskiego do roku czasu matkom, które urodzą po 17 marca. Matki, które urodzą wcześniej nie będą objęte zmianami, czyli przysługiwać im będzie urlop półroczny. To wielka niesprawiedliwość.

Petycja ma na celu zrównanie wszystkich matek z 2013.
Dlatego wielka prośba o podpisanie sie pod petycję.
Wystarczy imię, nazwisko, miejscowość oraz adres mailowy

Razem można więcej!!!!


http://www.petycje.pl/petycja/9080/l..._w_2013_r.html
 
truskaffka cudowny wynalazek. ja kupiłam w smyku (Motherhood) i choc cena wysoka to nie żałuje.. idealny materiał, przyjemny, dopasowuje sie do ciala, super kształt, boskie..
I po porodzie oprócz karmienia, spania mozna z tego tez zrobic taką poduszkę-oponkę na obolałe krocze ;)

a i jeszcze kupiłam w miarę fajną (jak na to co proponują różne sklepy..) pidżamę do karmienia Italian Fashion. Jeszcze tylko te nieszczęsne koszule do szpitala i szlafrok..
piżama.jpg
 
Ostatnia edycja:
Barbia urodzilam 4 dni po terminie, chyba lampka winka czerwonego i tance zadzialaly:-D:tak: Na poczatku ciazy mialam zakaz na wszystko i caly czas lezalam plackiem. Moglam wyjsc tylko do toalety. Ale to byl wina plamien. Po 24tc zakaz zblizen:baffled: chociaz i tak grzeszylam bo mialam takie libido ze hoho:zawstydzona/y: po 36tc szlam na maxa bo to wsumie byl juz spokojny czas a mimo tego rodzilam po terminie.
Moje doswiadczenia wcale nie musza sie sprawdzic u Ciebie wiec odpoczywaj jak najwiecej:tak: Nie ma co przyspieszac dzieci widza kiedy przyjsc na swiat:tak:




ja też miałam od samego początku zakaz seksu i tak jest do tej pory :-( Lekarz powiedział żeby tylko dotrzymać do 35 tyg (zero seksu). a potem mogę robić co chcę :-)
 
Heyka;) Kupiłam też ostatnio koszule nocną do karmienia,ale muszę jeszcze dokupić jakies zwykłe po porodzie bo słyszałam że itak się zniszczą.

kochane mam pytanko...
chcemy kupić termometr i zastanawiam się jaki... czy macie może doświadczenie z tym na dotyk do czoła? czy lepiej zwykły elektroniczny kupić z apteki??
 
basiatoja ja też kupiłam,ale bezdotykowy, tylko zbliżeniowy do czoła lub karku. Ja miałam przechery z tymi termometrami. Nastawiłam się na taki do ucha, kupiłam na allegro, za każdym razem wskazywał inną temperaturę, oddałam.:shocked2: Kupiłam w aptece u siostry, to samo.:dry: Oddała, zamówiła kolejny z innej firmy i to samo, szlag jasny.:wściekła/y: Zadzwoniła do hurtowni i tam jej powiedzieli, że z tymi do ucha to loteria, szanse pół na pół że będzie dobry.:baffled: Więc kupiłam taki zbliżeniowy jak w szpitalach mają i jest ekstra!:tak:


a szczebiotka ja też kupowałam u tego r_p77 wszystko super. Bardzo jestem zadowolona. Zamawiałam u niego sporo rzeczy właśnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny z uk...wiem, że to nie jest ten wątek, ale chyba tutaj szybciej doczekam się na odpowiedź niz na wątkach dla mam z uk...:sorry2: mam takie pytanie...jak wyglądają wizyty w gp czy w szpitalu pod koniec ciąży? teraz chodzę co 2 tygodnie do gp, tam badają tylko mocz, ciśnienie i bicie serca dziecka. Zastanawiam się czy od jakiegoś momentu chodzi się częściej? np. co tydzień? albo czy chodzi się na jakieś konkretniejsze wizyty do szpitala? a co z ktg? robią? oni wzywają czy samemu się chodzi, jak w ogóle się chodzi? Myślę co tu zrobić, bo miałam nadzieję, że w tym tygodniu umówię się z moim polskim doktorem, ale dziś dzowniłam i nie ma go do 24 stycznia. Jak będzie, to ja już będę w 37-38 tygodniu i mój M. nie widzi potrzeby iśc przed samym porodem. Ja bym była jednak spokojniejsza, chyba, że te wizyty w gp lub szpitalu będą częstsze lub dokładniejsze.
Jeszcze raz sorry, że piszę nie na tym watku co trzeba:sorry2:
A co do pieluch, to jednak dokupuję, bo nie dość, że tamte są beznadziejne, to mam ich tylko 10, myślałam, że choć z 15 jest...10 to chyba mało, nie?
Szczebiotka, tere fere zaraz wejdę na tego sprzedawcę, którego polecacie. Może jeszcze zdążę je kupić, zanim będę mi paczkę wysyłać do Anglii. A jak nie, to kupię te z Tesco i tez będa:tak:
 
Do góry