reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Atesty mają, ale nie mają testów bezpeczeństwa i tak jak pisałam, nie wiadomo jak bedą się zachowywać podczas wypadku. Czy nie rozpadną się podczas zderzenia.

Na 1 stronie jest fajna lista wyprawki dla malucha.
Z tym sie nie zgodzę bo niektóre foteliki z wózków 3 w 1 mają testy , ja osobiście i pierwszemu i drugiemu dziecku kupowałam 3 w1 już nie pamiętam jaka to była firma ale sprawdzaly się w 100 %

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Z tym sie nie zgodzę bo niektóre foteliki z wózków 3 w 1 mają testy , ja osobiście i pierwszemu i drugiemu dziecku kupowałam 3 w1 już nie pamiętam jaka to była firma ale sprawdzaly się w 100 %

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]

Co masz na myśli pisząć, że sprawdziły się?

Ta odpowiedź była do wcześniejszej zacytowanej odpowiedzi w której pisałam o braku testów fotelików no name ( tzw antymandatów) z zestawów 3w1 :)
 
Co masz na myśli pisząć, że sprawdziły się?

Ta odpowiedź była do wcześniejszej zacytowanej odpowiedzi w której pisałam o braku testów fotelików no name ( tzw antymandatów) z zestawów 3w1 :)
Bo niestety uczestniczyliśmy w wypadku i foteliki super bo dzieciom nic się nie stało

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dokłądnie, bezpieczeństwo dziecka to najwazniejsza rzecz dlateg wg mnie to jakie dziecko ma łózeczko i czy ma firmowe ciuszki to najmniej wazne. Najwazniejsze to dobry zdrowy materac najlepiej zapobiegajacy wadom postawy ( wg mnie kokos-gryka najlepsze i nie ma lepszych ) i fotelik sprawdzony testami zderzeniowymi i bezpieczny dla kręgosłupa dziecka tez. To najazniejsze na poczatek a reszta - wazne żeby patrze też czy dany producent nie stosuje jakiś niezdrowych materiałów - te nowości - jakies pianki, plastiki potem się okazuje że sa np rakotwórcze a to się nawet w wózkach dzieciecych zdarzało niestety :/
 
Dokłądnie, bezpieczeństwo dziecka to najwazniejsza rzecz dlateg wg mnie to jakie dziecko ma łózeczko i czy ma firmowe ciuszki to najmniej wazne. Najwazniejsze to dobry zdrowy materac najlepiej zapobiegajacy wadom postawy ( wg mnie kokos-gryka najlepsze i nie ma lepszych ) i fotelik sprawdzony testami zderzeniowymi i bezpieczny dla kręgosłupa dziecka tez. To najazniejsze na poczatek a reszta - wazne żeby patrze też czy dany producent nie stosuje jakiś niezdrowych materiałów - te nowości - jakies pianki, plastiki potem się okazuje że sa np rakotwórcze a to się nawet w wózkach dzieciecych zdarzało niestety :/

Lateksowy materac - rozmawiałam z fizjoterapeutą i te podobno najlepsze. Poza tym w koksowych gromadzą się robaki, czytałam o tym artykuł jak byłam w 1 ciąży.
Z fotelikiem się zgodzę, najważniejsze bezpieczeństwo.
 
Dokłądnie, bezpieczeństwo dziecka to najwazniejsza rzecz dlateg wg mnie to jakie dziecko ma łózeczko i czy ma firmowe ciuszki to najmniej wazne. Najwazniejsze to dobry zdrowy materac najlepiej zapobiegajacy wadom postawy ( wg mnie kokos-gryka najlepsze i nie ma lepszych ) i fotelik sprawdzony testami zderzeniowymi i bezpieczny dla kręgosłupa dziecka tez. To najazniejsze na poczatek a reszta - wazne żeby patrze też czy dany producent nie stosuje jakiś niezdrowych materiałów - te nowości - jakies pianki, plastiki potem się okazuje że sa np rakotwórcze a to się nawet w wózkach dzieciecych zdarzało niestety :/

Właśnie czytałam już jakiś czas temu, że materac kokos gryka NIE JEST POLECANY.

Link do: Jaki materac dla dziecka wybrać? I dlaczego NIE tak popularny gryka-kokos?
Link do: Jak wybrać materac dla dziecka? - DwaPlusCztery.pl
 
reklama
Lateksowy materac - rozmawiałam z fizjoterapeutą i te podobno najlepsze. Poza tym w koksowych gromadzą się robaki, czytałam o tym artykuł jak byłam w 1 ciąży.
Z fotelikiem się zgodzę, najważniejsze bezpieczeństwo.

W tym samym czasie napisałyśmy ;)
 
Do góry