reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

@Koka27 a powiedz, jak z jakością bawełny kocyków/poduszek itp? mięciutka i przyjemna, czy szorstka? Bo chciałam pozamawiać właśnie z tej stronki różne rzeczy, ale te ceny są tak niskie, że już nie wiem, co o tym sądzić...
Jak dla mnie jest ok :) minki mieciusie to wiadomo, a strona ze slonikami jest taka lekko sztywna , bo szorstkoscia bym tego nie nazwala, ale mysle, ze to dlatego, ze to nowe i ze po praniu bedzie mieksze. Pieluchy flanelowe milusie.
Kuzynce zamawialam w prezencie jak jej sie syn rodzil i chwalila sobie pozniej ten komplet z minky.
 
reklama
Sprzedam : przewijak, leżaczek do wanienki, podgrzewacz ze sterylizatorem. Wszystko nowe , sprzedam za grosze. Przeprowadzam się i chce się pozbyć większości nieużywanych rzeczy :)
 
Ja wczoraj byłam w dziecięcych sklepach zrobić rozeznanie w cenach i mnie trafiało. W 2 sklepach sprzedawczynie łaziły za mną i usiłowały coś wcisnąć. Miałam ochotę uciekać. Nic tam nie kupiłam, bo czułam się osaczona. Oglądałam łóżeczka, a one stały nade mną i czekały aż powiem które. Jak się nie zdecydowałam to było "a kocyk pani ma? Wanienkę? Rożek? Ręczniczek?" itd. Kupię na allegro. Cenowo też mnie to lepiej wyjdzie. Kupiłam coś jedynie w trzecim sklepie gdzie nikt nade mną nie stał i miałam spokój. Wanienkę i 2 pajacyki, które mój mąż wybrał Małej :)
Fili - szkoda, że mieszkasz za granicą, bo aż bym Cię zapytała czy mogę u Ciebie kupić taki kocyk :)

Bardzo mi milo ;) Kiedys nosilam sie z zamiarem szycia tutaj i sprzedawania, ale inwestycja na start w tkaniny jest spora, bo minky kupowalam ten certyfikowany orginal, a kobity kupowac chcialy po taniosci. Dlatego zrezygnowalam z tego pomyslu i poszlam do pracy ;) natomiast dla siebie, czy dla kogos na prezent jak najbardziej lubie cos na szybko machnac. Ale tylko takie proste rzeczy jak kocyki czy podusie, za spiworek bym sie sama nie zabrala, no i maszyne mam zwykla nie owerlok, a to tez duze ograniczenie.
 
Bardzo mi milo ;) Kiedys nosilam sie z zamiarem szycia tutaj i sprzedawania, ale inwestycja na start w tkaniny jest spora, bo minky kupowalam ten certyfikowany orginal, a kobity kupowac chcialy po taniosci. Dlatego zrezygnowalam z tego pomyslu i poszlam do pracy ;) natomiast dla siebie, czy dla kogos na prezent jak najbardziej lubie cos na szybko machnac. Ale tylko takie proste rzeczy jak kocyki czy podusie, za spiworek bym sie sama nie zabrala, no i maszyne mam zwykla nie owerlok, a to tez duze ograniczenie.
Ja wczoraj kupiłam taki śpiworek do fotelika handmade :) na olx, używany, w dobrym stanie.
20180828_145753.jpg 20180828_145721.jpg
Przyszedł mi też miś z h&m i sukienka na Święta :)
20180828_144536.jpg
No i jeszcze mój mąż kupił córce pajacyki. Egocentryk :p
20180828_144937.jpg
 

Załączniki

  • 20180828_145753.jpg
    20180828_145753.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 159
  • 20180828_145721.jpg
    20180828_145721.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 161
  • 20180828_144536.jpg
    20180828_144536.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 158
  • 20180828_144937.jpg
    20180828_144937.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 148
W jakich rozmiarach kupujecie większość ciuszków? Ja zaczęłam kupywac w rozm. od 50-56 mniej więcej i teraz zaczynam powoli kompletować większe ale myślę że może te od 50eciu mi się nie przydadzą może.. A tyle tego mam.. [emoji57] Jak sądzicie??? [emoji4]
 
W jakich rozmiarach kupujecie większość ciuszków? Ja zaczęłam kupywac w rozm. od 50-56 mniej więcej i teraz zaczynam powoli kompletować większe ale myślę że może te od 50eciu mi się nie przydadzą może.. A tyle tego mam.. [emoji57] Jak sądzicie??? [emoji4]

56 po parę sztuk. Sporo 62 i ciut 68 już na zapas.
 
56 po parę sztuk. Sporo 62 i ciut 68 już na zapas.
Widzisz a ja nakupywalam na 50-56 i to pełno tego naprawdę.. [emoji17] Boże, czyli muszę większych nakupywać?
To moja pierwsza ciąża i jestem troszeczkę zagubiona z wyprawką.. Kupuję to co przeczytam że potrzebne a doświadczenia własnego niestety nie mam..
 
reklama
Widzisz a ja nakupywalam na 50-56 i to pełno tego naprawdę.. [emoji17] Boże, czyli muszę większych nakupywać?
To moja pierwsza ciąża i jestem troszeczkę zagubiona z wyprawką.. Kupuję to co przeczytam że potrzebne a doświadczenia własnego niestety nie mam..

56 jeżeli w ogóle ubierzesz Dzidziusiowi to na krótko [emoji4]
 
Do góry