reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

@Tyna_88 piękna kołyska [emoji7] Ma mąż talent!
@ONAONAONA, super jest ta stacja, wszystko w jednym miejscu i tyle miejsca na różne drobiazgi. Pewnie gdybym miała większą łazienkę to tez bym taką kupiła [emoji4]


Ja wczoraj chciałam sprawdzić jak będzie wyglądało miejsce dla naszej córeczki i sobie poukładałam na chwile wszystko a pózniej znów schowałam. Zrobilam zdjęcia dla narzeczonego żeby wiedział co zrobić jak będziemy w szpitalu [emoji3] poduszka i maskotka tylko do zdjęcia oczywiście [emoji3]

Zobacz załącznik 906157Zobacz załącznik 906158Zobacz załącznik 906159Zobacz załącznik 906160

jasne stonowane kolorki..tak świeżo ..przytulnie ...
i super ta sprawa na szczeblu powieszona kieszonkami .. napewno się przyda:)
cwana bestia co do fotki jak co ma leżeć hehehe nie zginiesz :-D

tak ta stacja mi się bardzo przyda .wszystko w jednym miejscu właśnie i na odpowiedniej wysokości
dostałam dziś od znajomej też taki .... nie wiem jak to nazwać.ale zastosowan moze byc kilka:laugh2: zrobiła sama własnoręcznie..no kazDy detal nitka .idealne! chwalisz ja a ona ci mówi że mogła lepiej uszyć ..że coooo:errr:?? hehe piękne i jak dla mnie każdy szczegół dopracowała

a ja taką czapkę i pieluszkę jakiś czas temu zrobiłam tylko pompon muszę dopracować jeszcze i guzik zalatwic :happy2:
 

Załączniki

  • IMG_20181010_122309-1728x2304.jpg
    IMG_20181010_122309-1728x2304.jpg
    833,6 KB · Wyświetleń: 145
  • IMG_20181010_124410-1728x2304.jpg
    IMG_20181010_124410-1728x2304.jpg
    570,7 KB · Wyświetleń: 133
reklama
@Tyna_88 piękna kołyska [emoji7] Ma mąż talent!
@ONAONAONA, super jest ta stacja, wszystko w jednym miejscu i tyle miejsca na różne drobiazgi. Pewnie gdybym miała większą łazienkę to tez bym taką kupiła [emoji4]


Ja wczoraj chciałam sprawdzić jak będzie wyglądało miejsce dla naszej córeczki i sobie poukładałam na chwile wszystko a pózniej znów schowałam. Zrobilam zdjęcia dla narzeczonego żeby wiedział co zrobić jak będziemy w szpitalu [emoji3] poduszka i maskotka tylko do zdjęcia oczywiście [emoji3]

Zobacz załącznik 906157Zobacz załącznik 906158Zobacz załącznik 906159Zobacz załącznik 906160
O rany jak pięknie [emoji7][emoji7][emoji7] wspaniale!
 
Kurczaki, w sumie to nie wiem :( Nie pomyślałam o tym i nie zapytałam. Jak uznam, że jest za cienki to najwyżej narzucę jeszcze kocyk na górę na ten moment przejścia do auta. Chyba wtedy będzie ok...

Muszę pochwalić męża. Zrobił kołyskę. Z pomocą kolegi, bo nie zna się na stolarce, ale zrobił :) Jest super :D
Zobacz załącznik 904980
Zdolniacha!! :) i jak tu ich nie kochać?! [emoji7][emoji4]
 
jasne stonowane kolorki..tak świeżo ..przytulnie ...
i super ta sprawa na szczeblu powieszona kieszonkami .. napewno się przyda:)
cwana bestia co do fotki jak co ma leżeć hehehe nie zginiesz :-D

tak ta stacja mi się bardzo przyda .wszystko w jednym miejscu właśnie i na odpowiedniej wysokości
dostałam dziś od znajomej też taki .... nie wiem jak to nazwać.ale zastosowan moze byc kilka:laugh2: zrobiła sama własnoręcznie..no kazDy detal nitka .idealne! chwalisz ja a ona ci mówi że mogła lepiej uszyć ..że coooo:errr:?? hehe piękne i jak dla mnie każdy szczegół dopracowała

a ja taką czapkę i pieluszkę jakiś czas temu zrobiłam tylko pompon muszę dopracować jeszcze i guzik zalatwic :happy2:
Cudna ta czapka i pieluszka [emoji7][emoji7][emoji7]
 
A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)
B3130855-D9BA-41BA-9290-24E461009007.jpeg
 

Załączniki

  • B3130855-D9BA-41BA-9290-24E461009007.jpeg
    B3130855-D9BA-41BA-9290-24E461009007.jpeg
    644,9 KB · Wyświetleń: 411
A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)Zobacz załącznik 906187

Boski ten fotelik! Każdy ma swoje zabawki [emoji23] mój też już się bawił fotelikiem [emoji4]
Hahhaha [emoji23] dobrze, że nie krzyczał [emoji16][emoji16][emoji16] ulubiona rozrywka kobiet- zakupy [emoji16][emoji16][emoji16]
 
A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)Zobacz załącznik 906187

fotolik cybex? czy inny

Ale cudo ! wymiata!!! wcale się chłopu nie dziwię hahahah
i jaki laktator kupiłaś??
 
A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)Zobacz załącznik 906187
A kupywalas go 3w1? Czy jak? I ile zapłaciłaś? [emoji4] Bo ja dalej w poszukiwaniu..
 
reklama
A ja dzisiaj w końcu mogłam zobaczyć wózek, a raczej fotelik na stelażu z wózka, bo mój Mąż jak odebrał w weekend wózek był tak zachwycony fotelikiem i tym, że się rozkłada do pozycji leżącej, że złożył tylko stelaż i wpiął fotelik ;p i się tym bawił podobno - tak mi szwagierka mówiła ;p
Nawet kosza pod wózkiem nie zamontował ;p

I w końcu kupiłam dzisiaj laktator ;)

A w szpitalu mi sie nudziło i pozamawiałam Młodej sukienki na święta itp., ale jeszcze nie przyszły ;p Jak mój Mąż dzwonił kiedyś pytać co robię i Mu powiedziałam, że się nudzę to stwierdził, że widzi bo ciągle dostaje SMS z powiadomieniem ile z konta zeszło ;) No trudno - coś w tym szpitalu trzeba było robić ;)Zobacz załącznik 906187
Super bryka [emoji3]
Faceci juz tak mają z tymi fotelikami. My juz mamy od dawna i od razu jak przyszedł to baza wylądowała w samochodzie i tak z nam ciągle jeździ [emoji4]
 
Do góry