reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

reklama
Oj, dziewuszki, byle sie za bardzo "po królewsku" nie zachowywał. Tak mi daje popalic, ze mam go juz teraz serdecznie dosc a jeszcze sie nie urodził ;D
 
Spanko dla dzidziusia pierwsza klasa. Super.

U mnie też łóżeczko po Gabiszonku ale pościel musieliśmy kupić nową. Bo Gaba nie chce oddać starej i mówi, że to jej. "mamo mojo i mojo" i łapie pod paszkę i nie chce wypuścić. Ach te dzieci. Jak one się przywiążą do czegoś to ciężko to im odebrać...
 
Piękne te Wasze łóżeczka i kołyski, i przewijak też. A jeżeli chodzi o kosmetyki, to dla mojego Marka wszystko co kupiliśmy poszło w kąt - czyli dla zużycia przez Michała. Dla MArka już jusimy kupić w aptece lecznicze Oilatum :(
 
Słowiczku, my Michałowi kupiliśmy nową pościel, kołdrę i tapczanik, więc bez protestu oddał wszystko Markowi. Ale kocyka nie chciał oddać i nawet zrobił mi awanturę, że przecież to jego kocyk i już. Trudno im się dziwić, a Twoja Gabrysia jeszcze młodsza, więc i wytłumaczyć pewnie trudniej...
 
czesc dziewczynki :)
ja sie martwie ze weronia też nie bedzie chciala oddac łózeczka i innych rzeczy bo to przeciez jej i caly czasmi o tym przypomina :), zobaczymy jak bedzie ? musze sie wziąsc w koncu za robienie zakopow dla malego bo ja dalej w proszku juz bym chciała miec to wszystko tylko ten moj mąz ciagle brak czasu :(
pozdrowionka kasia
 
Kasia mój chłop tez sie ociagał z wybraniem sie na zakupy ale jak życ mu nie dawałam to jak raz zaskoczył to w jeden dzień prawie wszystko kupilismy.....
 
Justyna obiecane mam na wtorek i ja nie mam wyjscia musze kupic wszystko w jeden dzien :) a jak nie kupie to znowu bede sie prosic nie wiadomo ile , wozek to mezus wiezie do naprawy juz 2 miesiące i nie moze dowiesc w koncu skonczy sie tak ze zostane bez wozka i bedzie trzeba kupic nowy .
pozdrowionka kasia
 
reklama
no u nas już wszystko jest , chyba ;D teraz tylko czekamy na malutką, ale jej sie nagle odechciało i się nie spieszy
 
Do góry