reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

Mi też przewijak się podoba, bardzo funkcjonalny, no i o płynie do oczek bym zapomniała nie mam go na liście rzeczy do zakupienia w aptece. Musze się w koncu wybrać do centrum bo tu u mnie na osiedlu nawet tej gencjany nie mają a o tych wacikach jednorazowych na L.. do kikutka to pani nawet nie słyszała. Ręce opadają. Monika
 
reklama
Ja ostatnio jak wpadłam do apteki to zostawiłam tam niecałe 300zł :p kupiliśmy ten tewrmometr do ucha i takie rózne pierdołki i sie uzbierało, ale moj mężulo juz taki jest wejsć raz i wszystko kupić a nie łazić tysiąc razy!!
Przwijak fajny, widziałam go w ikei funkcjonalny na pewno bedzie !!! Żużaczku a z otwieraniem i zamykaniem to lekko chodzi?? Bo ten co był w ikei zamontowany u nas to cięzko sie otwierał ale to na pewno idzie usunąć!!!!
 
justyna otwiera sie jedna reka, wiec nie ma problemu. Blokada jest solidna, to nie ma obawy że sie np. sam otworzy.
 
Przewijaczek SUPER! I bardzo mi sie podobaja te kieszonki na wszystkie duperelki! I poukładane jak należy i pod ręką. Fajna sprawa

moja dzidzia
 
no to faktycznie zarąbista rzecz !! nawet zastanawiałam sie czy nie sprawic sobie takich kieszonek na ściane w poblizu przewijaka - chyba w jakiejs gazecie to widziałam na ścianie sie to wiesza albo łóżeczku!!!!
 
A to kołyska Witka

dsc007960jy.jpg

dsc007977zl.jpg
 
reklama
zuzaczek przepiękna ta kołyseczka, pościel też super, rany ten maluszek twój będzie miał życie jak królewicz ;D
 
Do góry