reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

Troche wyglada jak "szpitalny" ale jest bardzo mięciutki i wygodny. No i nie mielismy innego wyjscia bo komody wązkie a na kołyskę tradycyjnego się nie połozy.
 
reklama
hihi... wydaje mi sie optymalny. Jedyna nowościa dla mnie sa te kropelki do przemywania oczu polecone przez Was ale jak przeczytałam ulotke, to jestm 100% przekonana, ze sie sprawdzą.
 
Kropelki nazywaja sie physiodose i maja w składzie sól fizjologiczna. Ja przy Bogusiu tez stosowałam zwykła sól fizjologiczną - taka w pekatych plastikowych baniaczkach (jednorazowych)
 
Żużaczku, przewijak super! bardzo mi się podoba, szkoda tylko że tyle kosztuje, tj 4x tyle ile ten zwykły. A zestaw kosmetyków chyba będziemy wszystkie miały niemal identyczne, po prostu to co najlepsze dla naszych dzieciaczków!
 
Za pół roku puszcze ten przewijak na allegro, zwróci mi sie połowa. Były juz przynajmniej 2 aukcje takich przewijaków i obie przegrałam :-[, cena końcowa jednego była powyzej 100zł
 
reklama
zuzaczek nieźle kombinujesz ;D
właśnie muszę kupić jeszcze sól fizjologiczną do oczek, chociaż mój mąż zużywa tego na tony po wypadku - szyba mu ucieła powieczki troszkę i ma chore oczko, mam nadzieję że podzieli się solą z malutką
 
Do góry