reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka

Mój mężuś też z przerazeniem w oczach słucha o każdym moim skurczu ;D

Ja generalnie też byłam w czasie ciąży grzeczna i żadnych tam super zachcianek nie miałam. No może jedynie arbuzy - ale to też objawiało się jeszcze przed ciążą ;D

Urzędów i załatwiania nienawidzę podobnie jak mój mężulek. A załatwianie chyba najlepiej wychodzi nam wspólnie - nie ma to jak grupa wzajemnego wsparcia ;)

moja dzidzia
 
reklama
własnie przywieźli nam przewijak. Na ponizszym zdjęciu maz przy pracy koncepcyjnej ;)
xxdsc007905re.jpg
 
Na pewno pstrykne, teraz maz po jakies srobki pojechał ale wieczorem na pewno juz bedzie zmontowany i od razu wkleje zdjęcia. Przewijak jest ogromniasty i bardzo wygodny (bo sklada się na scianę)
 
Fajne zdjęcie ;D U mnie przed złożeniem tez wszystko tak wyglądało. Ale takiego fajnego przewijaka niestety nie mam...

moja dzidzia
 
W sobotę jak dopadło mnie na sprzątanie to nawet łóżeczko kazałam sobie zmontować, przemeblowanie w pokoju zrobić tak aby było miejsce. Tak więc łózeczko już stoi, wszystko poprane, jeszcze poprasować resztę i czekać. Już wszystko mam.
No i torbę przyszykować do szpitala.

Żużaczku wrzuć ten fantastyczny przewijak. Jestem bardzo ciekawa jego wyglądu.
 
Tak wyglada przewijak w "stanie spoczynku" ;D
dsc007941mk.jpg


a tak w "stanie alertu przeciwkupkowego"
dsc007953ox.jpg


Za przewijakiem będzie stała kołyska. Może nawet dzis moj ojciec ja przywiezie. Jak tylko zmontujemy to wysle zdjęcie. Dzis rano posciel poprasowałam.
 
reklama
no super ten przewijaczek, kurcze że ja takiego nie znalazłam, strasznie fajny ;D no i duży przede wszystkim
 
Do góry