reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WYPRAWKA :)

reklama
moje znajome mamy mówią, że trzeba mieć troszkę wyobraźni i jak chce się mieć spokój ,to trzeba zakupy robić sukcesywnie, a nie na ostatnią chwilę i można zacząć już od momentu kiedy dzidzia jest w stanie przeżyć poza łonem matki, bo różne rzeczy się zdarzają i żeby nie mieć stresu, że nic się nie ma jak niedajboże będzie wcześniejszy poród, a poza tym inaczej rozkłada się to finansowo, bo nie ukrywajmy ale dzidzia to duuuuży wydatek
 
kasiula, sliczne to nlozeczko. moje jest bardzo podobne, tzn. taki kolor, tylko jest "zawiniete" (nie wiem jak to nazwac} na krotszych brzegach.
 
ja juz tez mam lozeczko i materacyk. drewno jak drewno wiadomo ma swoj zapach ale jak odpakowalam materacyk (kokosowo-gryczny) to doslownie smierdzial. mam nadzieje ze pozbedzie sie tego zapachu. mnie on drazni, a co dopiero malenstwo.
 
Moja Daria miała kupione i rozłożone łóżeczko przed porodem, stało w pokoju (nie na balkonie)
i urodziła się naturalnie, bez komplikacji. Do dziś jest zdrowym dzieckiem.
Natomiast nie znam nikogo, komu zakup rzeczy coś skomplikował.
Proszę używać tego argumentu w rozmowach z wierzącymi w zabobony. ;D
 
kelts pisze:
ja juz tez mam lozeczko i materacyk. drewno jak drewno wiadomo ma swoj zapach ale jak odpakowalam materacyk (kokosowo-gryczny) to doslownie smierdzial. mam nadzieje ze pozbedzie sie tego zapachu. mnie on drazni, a co dopiero malenstwo.

ojoj kelts dobrze, że to napisałaś, bo ja mam też materacyk kokos pianka gryka i jeszcze go nie rozpakowałam, bo bałam się, że się zakurzy ale jeśli one tak śmierdzą, to go rozpakuję tylko nakryję kocykiem
 
kinguś ja do ciebie zgadnji w jakiej kwestii ;D ??? ..... języka niemowląt, bo to chyba ty dawałaś gdzieś link do księgarni internetowej gdzie książka była po 9,90 ? nie mogę go odszukać,gdybyś mogła go jeszcze raz zamieścić... będę wdzieczna ;D
 
reklama
fionka! www.kdc.pl. Zakup od razu też Język dwulatka, w takiej samej cenie, a zapłacisz tylko za jedną przesyłkę... :) Ja zgadałam sie z koleżankami i kupiłyśmy za ponad 50 zł, wtedy koszt wysyłki jest mniejszy :)
 
Do góry