reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Verita fajne krzesełko a ozostałe odsprzedaj albo daj komus potrzebujacemu:tak:

Marlena piekny ten nocnik ale cena mnie powaliła :cool2:.
To ja juz za funta wystawialm :-) zeby tylko poszlo

u nas nocnik stoi i czeka Fisher Price Nocnik Kaczka 3W1 T6211 - Ceneo.pl o taki;-)

verita o to krzeselko na FB na zdjecia to jakie masz (wydaje sie fajne)
Nie to inne krzeslo, tamtego musze sie pozbyc, teraz mam rozowe i bardziej glebokie dla malucha
verita to ktores krzeselko ktore kupilas ;-)??
Ta to ostatnie :)
 
a mnie olśniło dzięki Stokrotce! Przypomniałam sobie że mam kupon rabatowy 20 % więc idąc do galerii zahaczyłam o C&A i kupiłam

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/p...a//Kolekcja/Swetry, kardigany i bluzy/93723/1
Tylko że ten sweterek jest u mnie w sklepie za 23 zł i jeszcze do tego - 20% więc duża oszczędność ;-)


http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta//Kolekcja/Body/98960/1 chociaż nie lubię rampersów ten mnie urzekł

i kilka koszuleczek białą, niebieską i granatową na lato ;-)

Jakie rozmiary noszą wasze dzieci?

no niestety nic mi nie płaca za reklamę, prawda jest taka,że to jedyny sklep gdzie można coś przez internet kupić, bo H&M w Polsce niedostepny :no:

a propo dziś jest darmowa dostawa :tak:;-)

mój nosi 74, ale na lato kupuję ciuszki w roz. 80

Dziewczyny miałyście coś takiego, albo słyszałyście coś o tym sprzęcie. Zastanawiam się jaką ma siłę ssącą, czy da radę smarki wyciągać?
CLEANOZ Easy PROFESJONALNY ASPIRATOR DO NOSA New (3135661041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę też o tym, bo moje dziecię nie chce jeść. Usta zaciśnięte i koniec, a jak mu podałam dziś w siateczce banana to nawet zjadł. Dlatego myślę nad tym
Kidsme GRYZAK SILIKONOWY do PODAWANIA POKARMU Blue (3135077883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bo wydaje mi się, że do tego można włożyć więcej rzeczy.
Wiem, ze niedobrze przyzwyczajać dziecko do takich rzeczy, bo powinien jeść normalnie. Ale co robić, jak nie chce jeść????

mój też od paru dni zaciska buzię, tak nakłada górną wargę na dolną,że dolnej nie widać, ciumka, i je mniej niż zazwyczaj, nie mam takich siateczek na jedzonko :no:
 
Ja czekam na dostawę ze smyka, której termin już minął, a dziś mail, że nie mają wszystkiego i mam zdecydować czy rezygnuję czy chcę to w ratach dostać. Szkoda, że tego maila nie wysłali w dniu planowanej dostawy, tylko prawie tydzień później. :dry:
 
Właśnie wróciliśmy z polowania. Najpierw nasz smart shop po sasiedzku a potem do drogerii.

W smartshopie dostalam 2 pary pajacow, czapeczke i sandalki i pacynke kermita. Niestety sandalki na styk wiec za 2 mies będą już za małe. No ale nie szkoda bo kosztowaly 0.50 centów. Pajace po 1 eur i czapeczka 0.30 centów. Disney i c&a , jak nowe. I love it!

W drogerii zapatrzylismy się w smoki 6+ bo trzeba juz wymienić i zastanawialam sie czy brac 3+ czy od razu 6+. Zobaczymy czy nie będzie za szybki. No i kubeczek do nauki picia z difraxa. Niestety nie ma uszek :( a niekapka nie chciałam kupować niech się już nauczy z prawie normalnego.
 

Załączniki

  • PhotoGrid_1364918126960.jpg
    PhotoGrid_1364918126960.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 44
Ayni - fajna żaba :-)

A do mnie jutro ma przyjść smyk, nie rozumiem tego, w poniedziałek kliknęłam, że chcę przesyłkę podzieloną, a dziś rano przed 7 maile, że obie przesyłki do mnie wyjechały. :dry:
C&A też jedzie, tyle, że ci z dojczlandii, więc dłużej im to schodzi. :-p
 
Ayni super zakupy. Ja młodej kupiłam 3 pary butów, jedne 11,5 cm, i dwie 12 cm, też ciekawam kiedy je ponosi:-)
Mnie właśnie te smoczki wkurzają.
My mamy TT, i na dwójce mleko numer 2 strasznie ciężko jej się pije, a znowu na trójce za szybko i się krztusi. I bądź tu mądry.
 
reklama
Do góry