reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Maui a ty na jakiś się zdecydowałaś?
Na róż z białym, a marka własnie nie wiem....
Myślę , ze kupię fotelik w różu nowy i bazę isofix używaną, bo to potrzebuję na start, a wózek zamówię w necie jak będę wiedziała, ze dziewczynka i który chcę, bo jakby wylazł chłopak to byłaby siara :-) a fotelik pół roku i się zmieni najwyżej:cool2:
 
Ewa90 mi anex sport też się podoba... i wydaje się najlepszy. Mąż jest nim zachwycony.
To tak samo jak mój . Kiedyś byłam go oglądać i w drodze powrotnej tylko pytał i mówił "mam nadzieje ze Ci się nie zmieni decyzja bo ja chce ten I żaden inny" . :) mi się podoba w nim wszystko a przede wszystkim waga :) my fotelik mamy cybex anton 3 . Zastanawiamy się teraz tylko nad kolorem , ale raczej będzie to z czerwonymi dodatkami :)
 
To tak samo jak mój . Kiedyś byłam go oglądać i w drodze powrotnej tylko pytał i mówił "mam nadzieje ze Ci się nie zmieni decyzja bo ja chce ten I żaden inny" . :) mi się podoba w nim wszystko a przede wszystkim waga :) my fotelik mamy cybex anton 3 . Zastanawiamy się teraz tylko nad kolorem , ale raczej będzie to z czerwonymi dodatkami :)
Mężowi się podoba szary, a mi szary z niebieskim. Trochę tylko cena mnie przeraża. Całość wychodzi ok. 3250zł.
 
A może odkupcie od kogoś ? Ludzie sprzedają tak zadbane rzeczy. My za swój fotelik daliśmy 250 a nie 700. (I wygląda jakby w ogóle nie był uzywany)
 
reklama
A dlaczego sprzedający nie używał spacerówki?

Pani chciała sprzedać wózek i kupić tylko spacerówkę. Jednak wózek 3w1 zajmuje trochę miejsca, nie to co sama spacerówka ( wiem to bo sama mam małe mieszkanie i ciężko to wszystko pomieścić ) A i przy sprzedazy pół rocznego wózka zawsze mozna "odzyskać" troche kasy. Dziecko korzystało z nosidełka i gondoli przez 7 miesięcy. Wózek bardzo zadbany a 500 zł tańszy od nowego.
 
Do góry