reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja miałam i nadal mam mały biust :D liczę że się jeszcze ciut ciut powiększy, także obawiam się czy w ogóle znajdę jakiś biustonosz do karmienia odpowiedni dla mnie :/ bo tak to używam stanika, którego nazywam "oszukać przeznaczenie" czyli push up :D
podgrzewacz uważam że się przyda, mam upatrzony z Philipsa, nad sterylizatorem się zastanawiam.
A co do laktatora to zobaczymy czy w ogóle jakiś pokarm będę miała.
 
reklama
Ja miałam i nadal mam mały biust :D liczę że się jeszcze ciut ciut powiększy, także obawiam się czy w ogóle znajdę jakiś biustonosz do karmienia odpowiedni dla mnie :/ bo tak to używam stanika, którego nazywam "oszukać przeznaczenie" czyli push up :D
podgrzewacz uważam że się przyda, mam upatrzony z Philipsa, nad sterylizatorem się zastanawiam.
A co do laktatora to zobaczymy czy w ogóle jakiś pokarm będę miała.
Czyli nie jestem sama z małymi cyckami :D ja nawet nie dopuszczam takiej myśli do siebie że nie będę miała pokarmu bardzi chce i będę walczyć o to :)
 
To, że ktoś ma małe piersi nie znaczy, że nie będzie miał pokarmu. Cycki poza gruczołem to sam tłuszcz. Ja jak tylko zaczęłam biegać to od razu mi cycki spadły. A jak miałam pokarm to duże były, więc generalnie dziewczyny, dopóki nie będziecie miały pokarmu to spokojnie.

Tu mam jeszcze ranking wózków i baby comfort, na 4i 5 miejscu. Bebetto, który chciałam też jest wysoko. Nawet moje camarello dość wysoko, bo ileś wózków jest z tą samą liczbą punktów.

http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/wozki-ranking/

Podgrzewacz ja kupuję ten co Malutka466 kupowała: http://allegro.pl/podgrzewacz-snow-bear-do-wszystkich-butelek-okazja-i5683432798.html
 
Mi się wydaje, że ten podgrzewacz będzie spoko. Ma funkcję sterylizacji, więc kolejne urządzenie odpada.
Wczoraj kupiłam kolejny kocyk, jak nie miałam wcale, to teraz mam 4 :D No i wanienkę nową kupiliśmy, bo ta co dostaliśmy była tak podrapana i brzydka, że bezsensu było ją trzymać.
 
Liczę, że pokarm się pojawi, także dopiero wtedy pomyśle nad laktatorem jest tego dużo to z pewnością się coś wybierze.

Gosiu, mi cała barletta przypadła do gustu, pod każdym względem. :)
Wiadomo, każdy wybiera taki wózek jaki mu pasuje, każdy ma jakieś inne swoje wymagania.
 
Wróciłam z Łodzi. Dino-sklep- w necie ma dużo, na miejscu dużo mniej, ale za to na żywo widząc quinny-moodd
mąż oszalał i taki chce, tyle, że on cięzki, ale ładny- HappyMamusia taki chciała zdaje się! Poza tym ten , który kupiła Izunia Prestige kolor Candy - jest konkurencyjny i podobny w stylu.
046998f50ad3d7b1f26b99c33a1bed48.jpg




quinny_moodd_sgf_pebble_plus_2way_bialy_st_15_d.jpg

QIUNNY MOODD
 
reklama
Ja niestety też mam dylemat jeśli chodzi o wózek. Dziś oglądaliśmy w sklepie dudek dla dzieci i zastanawiamy się pomiędzy Anex Sport, Jedo Fyn i Adamex Barletta. Pierwszy najdroższy, ostatni najtańszy. Na pewno do wózka bierzemy fotelik Maxi Cosi i bazę isofix.
 
Do góry