reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Niesia_88 patrzałam na te wózki w internecie już dawno. Ale nigdzie nie widziałam ich na żywo. Prezentują się całkiem dobrze. Ale ja muszę zobaczyć i pomacać :)
 
reklama
Mauri niech Twój Mężuś przekona moje mojego do Moodda, bo on ma zupełnie odmienne zdanie!!!
Ja pomimo kilku przeciwności jestem w nim zakochana..!
Dzisiaj w końcu obejrzałam go na żywo i dalej nie moge go sobie wybić z głowy wrrr

Klucz wyboru mojego męża był taki, ze 19 lat temu mieliśmy klasycznie wyglądający przyzwoity Peg Perego. Ma rację w jednym (choć ja jeszcze ważę wagę), że klasyka po 19 latach dla nas to nuda, a Quinny ma design jak Stokke - inna epoka. Powiedział mi, że jak ma coś kupić to z jajem. Mnie ta kasa zastanawia - możemy sobie pozwolić, ale jako Poznanianka nie wiem czy to ma sens. Powiedział- tu ma rację- że mogę odsprzedać potem za połowę, to może jakoś to udźwignę psychicznie:cool2: No jest ładny- na lans na miasto akurat :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gosia, coś patrzyłam, że chyba można je obejrzeć tylko w Częstochowie :confused2:Jest jeszcze możliwość zakupu i zwrotu w ciągu 14 dni, ale to dużo zabawy.
 
fajny ten mikrus :biggrin2: Maui masz 19 letnie dziecko? Zauważyłam że często "dojrzali"rodzice kupują gażedziarską wyprawkę bo już mogą sobie na to pozwolić finansowo :-pfajnie to wygląda taki trendy rodzic. mega różowy ten quinny
 
fajny ten mikrus :biggrin2: Maui masz 19 letnie dziecko? Zauważyłam że często "dojrzali"rodzice kupują gażedziarską wyprawkę bo już mogą sobie na to pozwolić finansowo :-pfajnie to wygląda taki trendy rodzic. mega różowy ten quinny
No ...tak :cool2: pisałam tu kiedyś moją historię- mam córkę lat 13 i syna, który kończy za chwilę 19 lat. Poprzedni wózek kupili dziadkowie wnusiowi (córka dostała wszystko po nim w spadku); nie było mnie stać na wiele rzeczy, oczywiście. Teraz mnie stać, choć na utrzymaniu będzie trzecie dziecko, a ja lubię uzasadnione wydatki (w przeciwieństwie do męża:cool2:, no ale może on ma rację - na co komu kasa, jak nie można mieć z niej radochy? :happy:
W każdym razie prawda jest taka- nie trzeba mieć najlepszych gadżetów, jest wiele akcesoriów na rynku, które nazywam wyłudzaczami kasy od rodziców, zwłaszcza bez doświadczenia, dlatego byłam za ostrożną opcją finansową, ale jak przychodzi co do czego to mam kusiciela w towarzystwie najbliższym memu portfelowi. Poza tym musimy wyglądać "na czasie", żeby nie było, że dziadki mają dzidzi :-)
 
Łóżeczko w końcu dotarło , czekałam ponad miesiąc, no ale jest - mąż właśnie złożył. Pasuje do malowanej przeze mnie komody stylem i najfajniejsze co ma- to gryzaczki zamontowane na barierkach szczebelkowych:wink: i płaskie szczebelki. Ma wyciągane 3 szczebelki , 3 wysokości materacyka i wyciągany front celem przerobienia na sofkę/siedzisko. Za 468 zł z przesyłką wg mnie bardzo ok. Zwłaszcza z szufladą.
ŁÓŻECZKO .jpg
 

Załączniki

  • ŁÓŻECZKO .jpg
    ŁÓŻECZKO .jpg
    223,7 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Do góry