reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

U mnie tak samo mówił a ja bez pytania zamówiłam pokazałam to był w szoku i pytał czy to na.pewno używany bo nie widzi śladów użytkowania. Fakt ze kobieta musiała mi tak szczegółowe foty wysyłać ze mogła mieć mnie z dosyc:) ja wcześniej bym nie pomyślała o tym , że zakupiłabym coś od kogoś używanego ale tak kiedyś koleżanka zaczęła kupywac i na prawdę trafiała na super zadbane rzeczy i ja się jakoś w to wkrecilam:)
 
reklama
Zawsze możesz poszukać czegoś jak uznasz ze jest w rewelacyjnym stanie to mu pokazać może się zgodzi hihi :) a parę 100 będzie w kieszeni .
 
Pani chciała sprzedać wózek i kupić tylko spacerówkę. Jednak wózek 3w1 zajmuje trochę miejsca, nie to co sama spacerówka ( wiem to bo sama mam małe mieszkanie i ciężko to wszystko pomieścić ) A i przy sprzedazy pół rocznego wózka zawsze mozna "odzyskać" troche kasy. Dziecko korzystało z nosidełka i gondoli przez 7 miesięcy. Wózek bardzo zadbany a 500 zł tańszy od nowego.
Napisałam do tej firmy Baby world gdzie mogę go w Poznaniu zobaczyć na żywo, bo wiadomo :-) pytałam dlaczego ta Pani sprzedaje, bo zastanawiam się czy jest wygodny w używaniu; wygląda bardzo ładnie
 
Mauri niech Twój Mężuś przekona moje mojego do Moodda, bo on ma zupełnie odmienne zdanie!!!
Ja pomimo kilku przeciwności jestem w nim zakochana..!
Dzisiaj w końcu obejrzałam go na żywo i dalej nie moge go sobie wybić z głowy wrrr
Kolejny dzień jezdzenia za wózkiem i dalej nie mam wybranego:baffled:
Za to Barlette dorwałam ( tak jak nigdzie jej nie było to teraz jest wszędzie:-D ) - nie ukrywam, że też jest fajna, no i mojemu Mężusiowi tego typu wózki odpowiadają ( głównie chodzi o koła ). Sylwia zakupiłaś już go?
Prestige fajnie wygląda - musze go obczaić:-) :)
Anex Sport ostatnio oglądałam - też jest super, jest na mojej liście no i jest naprawde lekki!!!! Ewa jaki wybrałaś kolor??

Foteliki są 0-13,
dla mnie number one - kiddy - ma naprawde super opcję oprócz nosidełka to jeszcze leżaczka, dzięki której kręgosłup Maluszka nie jest obciążony.
 
Evelina my się nad kolorem jeszcze zastanawiamy - ale raczej będzie z elementami czerwonego :) jeszcze chcemy zobaczyć cały szary na żywo (ale to już przy zakupie ) wtedy też się zdecyduje kolorek :) my mamy czerwony fotelik to w sumie fajnie by ta torba pasowala z elementem czerwieni .
 
Evelina - jeszcze nie kupiłam :D pod koniec lutego z początkiem marca mam zamiar :)
moje zdanie się nie zmienia barletta i koniec, niestety tak już mam pierwsze wybory są najlepsze dla mnie:) tak było z mężem, salą na ślub, mieszkaniem :D

ja kolejny fotelik mam zamiar kupić Baby safe husky - rośnie on z dzieckiem i jest od 9m do 12lat.

Mój mąż też jest z tych upartych że musi być wszystko nowe, ale uważam że jeśli będzie taka potrzeba to używaną rzecz też można kupić, nie zawsze wygląda ona tragicznie, a pieniążki zostaną :)
 
Napisałam do tej firmy Baby world gdzie mogę go w Poznaniu zobaczyć na żywo, bo wiadomo :-) pytałam dlaczego ta Pani sprzedaje, bo zastanawiam się czy jest wygodny w używaniu; wygląda bardzo ładnie[/QUOT

Czy wygodny to jeszcze nie wiem. Fajnie, miękko się prowadzi bo ma amortyzatory. Gondola jest duża, spokojnie do zimy wystarczy. Koła duże dobre do różnych nawierzchni. Mieszkamy nad morzem wiec dobre do spacerowania po mokrym piasku. Tyle mogę opisać, jak będzie później to się okaże. Żadnego wózka nie możemy być pewne, zawsze wychodzi w praniu. Dlatego cieszę się że udało mi się kupić używany w takim stanie. Nie będzie mi szkoda w razie czego dużej kasy wydanej na wózek który w gruncie rzeczy długo nie posłuży. Przy drugim dziecku myśli się trochę inaczej jeżeli chodzi o te rzeczy.
 
Evelina - jeszcze nie kupiłam :D pod koniec lutego z początkiem marca mam zamiar :)
moje zdanie się nie zmienia barletta i koniec, niestety tak już mam pierwsze wybory są najlepsze dla mnie:) tak było z mężem, salą na ślub, mieszkaniem :D

ja kolejny fotelik mam zamiar kupić Baby safe husky - rośnie on z dzieckiem i jest od 9m do 12lat.

Mój mąż też jest z tych upartych że musi być wszystko nowe, ale uważam że jeśli będzie taka potrzeba to używaną rzecz też można kupić, nie zawsze wygląda ona tragicznie, a pieniążki zostaną :)
Też chcę ten fotelik zakupić później :) super sprawa.
 
reklama
Do góry