reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

Powiedzcie doświadczone mamcie, pieluszki lepij kupić 2-5 czy 3-6? duża jest różnica między nimi? chyba nie mam co przesadzać z ilością 72 na początek.... bo kto wie jak to będzie...
 
reklama
ja zużyłam słownie jedną paczkę jedynek. Mimo tego, że mała nie miała 3 kg jak się urodziła. Po użyciu jednego opakowania przeszłam na dwójki.
 
Hejka! Jestem u Was nowa i jestem wrześniowa pierworódką więc wszelkie rady porady są mi przydatne. Chciałam zapytać czy macie jakieś doświadczenie z wózkami? Bo ja pomału się rozglądam i podobają mi się jedynie dwa modele Inglesina classica i Quinny moodd z czego inglesina jest chyba zbyt niepraktyczna a Quinny moodd ma sytasznie płytką gondolę. Chyba, że to tylko mi się wydaje, ale mój Antek w zimę w spiworze to chyba z niej wypadnie ;) bo duży chłopak podobno się szykuje
 
Widziałam w Pepco takie przenosne przewijaki z Myszką Mickey albo z Minnie, cena 19.99, w związku z tym ze jest to zapakowane nie można tego obejrzeć. Czy któraś z Was może używała?
 
Cześć dziewczyny. Wyprawka skompletowana? Planujecie zakup laktatora? Dzięki uprzejmości firmy Lovi otrzymalam do testowania laktator lovi prolactis i mogę wam go z czystym sumieniem polecić. Szybko odciąga pokarm, ma 8 stopniowa regulację siły ssania dzięki czemu można go dopasować pod swoje potrzeby, dodatkowo ma funkcję alarmu, który przypomina, że czas na odciągnięcie mleka - nie trzeba zerkac co chwilę na zegarek, jest zarówno na prąd jak i na baterię. Dzięki estetycznemu etui można go wziąć w podróż. Od początku planowałam karmienie piersią - jednak okazało się, że laktator okazał się niezbędny i mąż mi go musiał przywieźć do szpitala, na początku pomógł rozkręcić laktację po cc, a następnie dzięki niemu mój synek mógł pic moje mleko - miał problemy z prawidłowym uchwyceniem brodawki przez krótkie wędzidełko i trzeba było go dokarmić z butelki. Jakbyście miały jakieś pytania - chętnie odpowiem na pw
 
reklama
Amalie mnie zainteresowal ten przewijak bo taki jakby z pianki gruby się wydawal ;)

Koleżanka za to miała te co są po 9,99 takie ciensze i nie poleca bo jej Ola nozkami porobila w nim dziury :)

Do wozka który mi się podoba dają w zestawie mate-przewijak przenosny :) tak więc i tak będę mieć z glowy :)
 
Do góry