reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA NA START (c.d Newfie)

ewcik nie mam zielonego pojęcie jaki rozmiar, ja wezmę najmniejsze

Co do gąbki to słyszałam też opinie, że to źródło bakterii więc lepiej nie.
Dziewczyny podpowiedzcie mi jakie kocyki kupujecie, duże, małe ile i jaką pościel??
 
reklama
ewcik nie mam zielonego pojęcie jaki rozmiar, ja wezmę najmniejsze

Co do gąbki to słyszałam też opinie, że to źródło bakterii więc lepiej nie.
Dziewczyny podpowiedzcie mi jakie kocyki kupujecie, duże, małe ile i jaką pościel??

Ja mam dwa śpiworki na noc, dwa komplety pościeli na dzień. A z kocykami to mam problem - kupiłam trzy małe, dwa takie z jednej strony z bawełną, z drugiej taki milutki poliester a trzeci w Pepco mięciutki, ale poliester. A na SR i położna, i fizjoterapeuta, i pani specjalistka od rozwoju psychomotorycznego powiedziały, że poliester się nie nadaje, zwłaszcza latem - zamiast trzymać ciepło, parzy :( Podobno lepsza lekka kołderka bawełniana niż takie poliestrowe cudo:( Wczoraj zakupiłam więc jeden mały bawełniany, też bardzo przyjemny w dotyku, w takiej samej cenie jak te poliestrowe i uczuliłam rodzinkę, że jakby ktoś kupował, to tylko bawełna :) Na zimę kupię jeszcze jeden większy, no i jeśli tych poliestrowych się rzeczywiście nie da używać, to zakupię jakieś bawełniane (chyba ze dostanę ;) )
 
agatka fajny koc, wiem że one są fajne, ale nie wiem jak będą wyglądały po kilku praniach
kropa to ty porządne zakupy zrobiłaś, a te komplety pościeli chodzi mi o to czy kupowałaś kołderkę i poduszkę ajesli tak to z czego bawełna i z czego ma wsad??
 
dziewczyny powiedzcie czy mowiono wam na SR cos o witaminie K i D dla dzieciaczka,ktore podaje sie od 8 doby?
 
ja nakładki mam z aventu rozm. normalny (są jeszcze małe), a wit. K też slyszałam, że się podaje przy cycu:-), co do gąbki też słyszałam, że siedlisko bakterii, lepiej myjka frotowa do mycia, a do wanienki też coś innego
 
agatka fajny koc, wiem że one są fajne, ale nie wiem jak będą wyglądały po kilku praniach
kropa to ty porządne zakupy zrobiłaś, a te komplety pościeli chodzi mi o to czy kupowałaś kołderkę i poduszkę ajesli tak to z czego bawełna i z czego ma wsad??
Wypełnienie mam takie:
FERETTI WYPEŁNIENIE INGEO BACTERIOSTATIC (1044197612) - Aukcje internetowe Allegro
i tylko kołderka i poduszka, bo ja mam turystyczne łóżeczko, więc oszczędzam na ochraniaczach :) Poszewki tylko bawełniane, mam jedne feretti (59 zł za poszewkę na kołdrę i poduszkę), a jedne Nino (trzy częsci - z prześcieradłem, bawełna, NINO POŚCIEL 2-CZESCIOWA + PRZESCIERADŁO GRATIS (1044381587) - Aukcje internetowe Allegro , model Paseo Vilolet - moim zdaniem fajniejsza niż Feretti)
 
kama nic nie wiem na temat tych witamin, ale u mnie SR nadal trwa więc może coś powiedzą
kropa bardzo porządnie wygląda ta pościel, a ja nie mam bardzo pojęcia co jest ok a co nie bardzo. Bardzo ładna ta pościel
 
reklama
ja mam takie pytanie: czy konieczne jest przescieradlo na materacyk dla dziecka ? czy mozna na przyklad polozyc pod spod pieluszke tetrową???
 
Do góry