reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA NA START (c.d Newfie)

pasa nie kupuję ,
krem już mam - maltan chyba
pieluszki flanelowe pod główkę do wózka lub łóżeczka, dziecku się często ulewa, a łatwiej zmienić pieluszkę. a tetrowa gryzie
 
reklama
od jakiegoś czasu zastanawia mnie, po co i do czego używa się pieluch flanelowych?:confused:

jaki krem/maść kupujecie na bolące sutki?

czy kupujecie pas poporodowy?
pieluszki tak jak Tweenie napisala, a do brodawek i nie tylko polecam jako dojna krowka przez 14mies. Bepanthen ;-)
 
Dokladnie:) oprócz tego ja używałam flanelowych do wybierania oliwki po kapieli bo była delikatniejsza od ręcznika. Najpierw kładlam Recznik, pozniej rozkładalam pieluche i na to dzidzi. A na dno wanienki kładlam tetrowa choc do dnia dzisiejszego nie wiem po co sie ja tam wkłada...
 
no wlasnie ja tez nie wiem po co ta pielucha na samym poczatku na dnie wanienki ??
ja wkladalam tez ale po co ??
przeciez takie malenstwo to pamietam ,ze trzyma sie na reku a nie kladzie do wanienki wiec po co ta pielucha ????:):)
 
Vanilka bo to jest jak jeden z tematów z archiwum x hahaha a najlepsze ze ja tez ja caly czas na ręku trzymałam i nigdy tej pływającej pieluchy nawet nie tkneła hahaha ale numer!
 
Pieluszka w wanience ma pelnic funkcje antyposlizgowa :-)

Masc obojetnie jakiej firmy byle zawierala czysta lanoline 100%, goi biegiem i nie trzeba szorowac cyca rzed kazdym karmieniem z jakiejs chemicznej masci. ja uzywalam Purelan i jest fajna, a teraz kupilam polska Ziajke i sprobuje.
 
reklama
Do góry