reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA NA START (c.d Newfie)

Pieluszka w wanience ma pelnic funkcje antyposlizgowa :-)

Masc obojetnie jakiej firmy byle zawierala czysta lanoline 100%, goi biegiem i nie trzeba szorowac cyca rzed kazdym karmieniem z jakiejs chemicznej masci. ja uzywalam Purelan i jest fajna, a teraz kupilam polska Ziajke i sprobuje.

tez tak myslalam ale przeciez takiego malenkiego dziecka wcale nie kladzie sie na ta pieluche tylko na reku trzyma i myje ..przynajmniej ja tak robilam tetina to samo pisze ...wiec dalej pytam po co ona tam ?:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
tweenie co do targów jak nie zapomnę to ci przypomnę :-D
perla z tym hartowaniem to może nie głupi pomysł. Tej moej koleżanki mała ma 2 lata i naprawdę dziecię zahartowane jest
ewcik pasa nie kupuję (żadna z moich bliskich znajomych nie kupowała), pieluszki flanelowe mam, są milsze nawet jak dzieciaczka chcesz gdzieś położyć, przebrać, wytrzeć buzię itp, kremik mam jakiś z ziajki bo był razem z mleczkiem na rozstępy jak kupowałam, na pewno kupię osłonki na brodawki
tetina, vanilka z tą pieluchą to moja bratowa tak robiła, dzieciak jej marzł więc wkładała go w pieluszce i w trakcie kąpieli jakby zamoiustnie spadała na dno, niektórzy wkładali pieluszkę bo śliska wanienka, niektórzy opierają dzieciaczka pupą a podtryzmują go na ręku, jest mało wody w wannie więc maluch tak jakby siedzi/leży pupą na pieluszce

ja nadal przed weryfikacją listy, bo co osoba to inna opiania, czasem to już nie wiem co i ile. Możecie coś napisać na temat kocyki (ile, jaki wymiar), kołderka (jaka z czego) zakładając, że mam wózek i łóżeczko (może będę miała jeszcze kosz) to ile czego potrzebuję, bo to dla mnie jakaś abstrakcja
 
pielucha tak jak pisałam cynamonka ma funkcję antypoślizgową, bo kąpiąc dziecko jego punktem podparcia jest pupcia i kolanka, gdy myjesz plecki ;-)

co do tych gąbek antypoślizgowych, to położne nie polecają- że niby to źrodło gromadzenia się bakterii...
 
kobietki, mam jeszcze pytanie co do tych nakładek silikonowych- jak wybrać odpowiedni ich rozmiar???:confused:
 
co do tych gąbek antypoślizgowych, to położne nie polecają- że niby to źrodło gromadzenia się bakterii...

mialam to pisac...trzeba je czeso wymieniac..

co do nakladek sylikonowych--hmmm u mnie maz dobral na oko jak bylam w szpistalu:O:D
 
reklama
Do góry